• 24 marca 2022

Ankieta PLGBC niezbędna do opracowania raportu ESG

Ankieta PLGBC niezbędna do opracowania raportu ESG

Ankieta PLGBC niezbędna do opracowania raportu ESG 940 788 PLGBC

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego, jako pierwsze spośród wszystkich stowarzyszeń członkowskich World Green Building Council, przygotowuje się do opracowania raportu dotyczącego zrównoważonego rozwoju z wykorzystaniem zasad i standardów ESG.

Jako organizacja pozarządowa od 2008 roku realizujemy misję działania dla transformacji budynków, miast i ich otoczenia w takim kierunku, aby sposób ich planowania, projektowania, wznoszenia, użytkowania, modernizowania, rozbierania i przetwarzania był jak najbardziej zrównoważony.

W ramach działalności PLGBC chcemy budować naszą odpowiedzialność społeczno-środowiskową i zwiększyć transparentność organizacji.

Celem ankiety jest zebranie koniecznych do sporządzenia naszego raportu ESG informacji (PLGBC nie obejmuje prawny obowiązek raportowania, jest to nasza dobrowolna inicjatywa). Ankieta i wyróżnione w niej obszary tematyczne zostały dostosowane do skali i rodzaju działalności PLGBC, a wyniki posłużą opracowującym raport jako źródło Waszej opinii na temat naszego wpływu na kwestie zrównoważonego rozwoju.

Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie do 2 minut.

Skip to content