Prezes APA Group, Artur Pollak, został zaproszony do wzięcia udziału w panelu poświęconym nowoczesnym rozwiązaniom w projektowaniu nowoczesnych budynków użytkowych.

Sesja dyskusyjna “#architecturechallenge. Biurowce” miała na celu odpowiedzieć na pytanie, jak tworzyć biurowce XXI wieku. Omawiano kwestie związane z nowoczesnymi technologiami, ekologicznymi rozwiązaniami w budownictwie i architekturze, zielonymi dachami i przyjaznym otoczeniem. W gronie panelistów zasiedli:

  • Mirosław Czarnik, prezes zarządu, GPP Business Park SA
  • Janusz Dziewanowski, Business Development Manager MultiContract Sp. z o.o.
  • Błażej Hermanowicz, architekt, założyciel, HRA Architekci Sp. z o.o.
  • Marek Kuryłowicz, prokurent, prezes zarządu, Kuryłowicz & Associates
  • Adam Pilczuk, Director Development Poland & CEE, DMD Modular
  • Artur Pollak, prezes zarządu, APA Sp. z o.o.

Architekci i projektanci nie mogą się bać uczenia się i doskonalenia procesu, jakim jest wdrażanie zaawansowanych systemów zarządzania budynkami. Mowa o wszystkich etapach, od zaprojektowania do wdrożenia. Bo najwięcej trudności pojawia się podczas ostatniej części procesu. Widoczne stają się popełnione wcześniej błędy i zniechęcają do sięgania po nowoczesne rozwiązania. Dlatego tak ważny jest wybór dostawcy technologii, który wspiera cały proces i ma bogate doświadczenie. Wtedy można uniknąć wielu trudnych sytuacji przed ukończeniem inwestycji – Artur Pollak, prezes zarządu APA Group.

Na targi 4 Design Days w Katowicach APA Group przyjechała z prezentacją pokazującą, jak inteligentny budynek odczytuje ludzkie emocje, ankietą psychologiczną określającą osobowość technologiczną oraz interaktywną makietą APA Black House. Myślą przewodnią ekspozycji był człowiek w centrum technologii.

Podczas targów 4 Design Days miał również miejsce finał konkursu “Doskonałość roku APA Smart 2019”. Nagroda ma na celu wspieranie innowacyjności wśród producentów, którzy tworzą unikatowe produkty najwyższej jakości. Zwyciężyła firma Deceunick, wiodący europejski producent wysokiej jakości systemów profili PVC do stolarki otworowej oraz systemów kompozytowych w technologii Twinson do tarasów, elewacji i ogrodzeń.

Galeria oraz video: https://apagroup.prowly.com/85934-apa-group-partnerem-panelu-o-biurowcach-xxi-wieku-podczas-4-design-days-w-katowicach

Podobne informacje