• 20 września 2022

APA: Promocje na pilotaże IPOE i NAZCA

APA: Promocje na pilotaże IPOE i NAZCA

APA: Promocje na pilotaże IPOE i NAZCA 855 397 PLGBC

Materiał partnera

Oszczędności w obszarze infrastruktury budynku i procesów produkcyjnych są niezbędne w sytuacji wzrostu cen na rynku.
APA Group, aby wesprzeć przedsiębiorstwa w tym trudnym momencie budżetowym, wprowadziła specjalne promocje na pilotaże.

Zamawiając pilotaż Inteligentnej Platformy Optymalizacji Energii w promocyjnej cenie 3 990 zł (zamiast 8 000 zł) – tylko do 30.09 – możesz oszczędzić nawet 20-40% kosztów ponoszonych na energię elektryczną.

Żyjemy w rzeczywistości pełnej wyzwań. Galopująca inflacja, wydłużone łańcuchy dostaw, a do tego coraz droższa energia elektryczna i surowce. Wszystko to są problemy, z którymi musimy się mierzyć jako jednostki, społeczeństwo, i jako szeroko pojmowany biznes. W zmierzeniu się z nimi pomagają rozwiązania technologiczne, takie jak IPOE – oprogramowanie do monitorowania zużycia energii elektrycznej, gazu, wody i ciepła. Dzięki inteligentnym algorytmom, które wykorzystuje platforma, możesz zapłacić mniej za prąd i media w swojej firmie, fabryce lub budynku mieszkalnym.

Najtańsza energia to ta, którą zaoszczędzisz!

Jeśli planujesz cyfrową transformację swojego przedsiębiorstwa, NAZCA 4.0 pomoże Ci monitorować maszyny, media i koszty.

Pilotaż NAZCA 4.0, to rozwiązanie Plug&Play, pozwalające w kilka godzin zamienić fragment Twojej firmy (np. gniazdo produkcyjne czy kluczową maszynę) w urządzenie 4.0, działające pod kontrolą algorytmów wykorzystujących w zaawansowany sposób dane. Zobacz, jak może wyglądać transformacja cyfrowa Twojej firmy i sprawdź, czy jest to ekonomicznie uzasadnione.

Tylko do 30.09. możesz wypróbować NAZCA 4.0 w promocyjnej cenie 9 990 zł (zamiast 19 000 zł).

Pospiesz się, liczba pilotaży ograniczona.

Skip to content