• 25 marca 2022

Audytorka Monika Trojanowska o certyfikacie ZIELONY DOM

Audytorka Monika Trojanowska o certyfikacie ZIELONY DOM

Audytorka Monika Trojanowska o certyfikacie ZIELONY DOM 940 788 PLGBC

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC zebrało wypowiedzi akredytowanych audytorów certyfikacji ZIELONY DOM na temat certyfikatu. Dlaczego warto certyfikować budynek mieszkalny? Jakie korzyści niesie za sobą certyfikat? Jaka jest rola audytora w tym procesie? 

Certyfikacja wielokryterialna to jeden z najlepszych sposobów na potwierdzenie jakości inwestycji budowlanych przez grono obiektywnych i niezależnych ekspertów. Certyfikat ZIELONY DOM stwarza możliwości sprawdzenia realnych działań na rzecz zrównoważonego rozwoju. Daje nabywcom mieszkań pewność, że budynki zostały zaprojektowane w oparciu o najnowszą wiedzę i z troską o otaczające nas środowisko. Certyfikat ZIELONY DOM jest dostosowany do polskich realiów. Dodatkowe korzyści mogą być związane z uzyskaniem lepszych warunków finansowania dla inwestycji, które mogą poszczycić się tym certyfikatem. Warto pytać inwestorów i deweloperów osiedli mieszkaniowych o certyfikat ZIELONY DOM. Warto wybierać budynki z tym certyfikatem. − dr hab. inż. arch. Monika Trojanowska, Architektka IARP , audytorka certyfikacji ZIELONY DOM

Certyfikat ZIELONY DOM to pierwsza polska, wielokryterialna certyfikacja dla budownictwa mieszkaniowego, opracowana przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC we współpracy z uznanymi ekspertami krajowymi i zagranicznymi.

Dowiedz się więcej i certyfikuj budynek mieszkalny: zielonydom.plgbc.org.pl

Skip to content