• 12 października 2022

Autodesk BIM DAYS 2022. Cyfrowy Ekosystem już w październiku

Autodesk BIM DAYS 2022. Cyfrowy Ekosystem już w październiku

Autodesk BIM DAYS 2022. Cyfrowy Ekosystem już w październiku 1024 536 PLGBC

Materiał partnera

Na jakim etapie wdrożenia BIM są polskie firmy? Czy możemy już mówić, że to standard? Na ile lepsza współpraca i dostęp do informacji mogą pomóc stawić czoło aktualnym wyzwaniom na rynku architektoniczno-budowlanym? Między innymi na te pytania będziemy szukać odpowiedzi w czasie 35. sesji BIM DAYS 2022 | Cyfrowy Ekosystem – już 25-27 października w formule hybrydowej. Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC obejmuje patronat instytucjonalny nad wydarzeniem, rejestracja na: https://bimdays.pl/x

Autodesk wraz z partnerami zaprasza na kolejną edycję BIM DAYS 2022, w tym roku pod hasłem Cyfrowy Ekosystem. Już po raz ósmy spotykamy się, aby rozmawiać, jak dzięki technologii i organizacji pracy podnosić efektywność i konkurencyjność zarówno poszczególnych firm, jak i całej branży.

Branża architektoniczna i budowlana stoi przed wieloma wyzwaniami. Rosnące ceny energii i materiałów budowlanych, niestabilny rynek pracy, zmieniające się warunki prawne. Z drugiej strony – dążenie do zrównoważonego projektowania, realizacji obiektów, które współgrają ze środowiskiem i pozytywnie wpływają na społeczeństwo. Współpraca, nowe metody zarządzania i realizacji projektów w połączeniu z technologiami – w tym chmurą, narzędziami do symulacji i analiz – wspierają dążenie do tworzenia wyższej jakości obiektów, a jednocześnie podnoszenia produktywności. To tematy, o których będziemy rozmawiać w gronie ekspertów i praktyków.

Konferencję kierujemy do wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego – architektów, konstruktorów i instalatorów, wykonawców oraz inwestorów prywatnych i publicznych. Cyfryzacja procesu umożliwia lepszą współpracę wszystkich tych stron i podnoszenie produktywności branży.

BIM DAYS 2022 | Cyfrowy Ekosystem to trzy dni konferencji, 35 sesji i 40 prelegentów. Wśród nich eksperci polscy i zagraniczni, praktycy i inżynierowie, między innymi Magdalena Wojtas, Sustainable Development Manager w PLGBC. Konferencja odbędzie się w trybie hybrydowym – pierwszy dzień będzie dostępny dla ograniczonej liczby uczestników również stacjonarnie, wszystkie trzy dni będą dostępne w formule online.

Zapraszamy do rejestracji: https://bimdays.pl/

Informacje o konferencji

BIM DAYS 2022 | Cyfrowy Ekosystem
Konferencja hybrydowa, 25-27 października 2022
Rejestracja oraz program konferencji: https://www.bimdays.pl/

Patroni instytucjonalni: Polska Izba Inżynierów Budownictwa, Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego, Polski Związek Pracodawców Budownictwa, Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP.
Partnerzy Złoci: BSI, Dell
Partnerzy Srebrni: Leica Geosystems, TPI
Partnerzy Autodesk: AEC Design, Arkance Systems Poland, CADVISION PANOVA Group, Graitec, Man and Machine, MAT, Procad.

Skip to content