• 12 maja 2020

Budowa Central Garden zgodnie z planem

Budowa Central Garden zgodnie z planem

Budowa Central Garden zgodnie z planem 1024 558 PLGBC

Materiał Partnera

Budowa I etapu inwestycji Central Garden, położonej w warszawskim Śródmieściu, jest w zaawansowanej fazie, a jej zakończenie planowane jest na III kwartał 2021 r. Za budowę odpowiada Asbud Group.

Obecnie gotowe są już 4 kondygnacje konstrukcji żelbetonowej, w trakcie są prace prowadzone na wyższych piętrach. Kontynuowane są również prace murarskie w garażu podziemnym oraz na pierwszych kondygnacjach budynków mieszkalnych. Efekty można obejrzeć na załączonych zdjęciach wykonywanych przy użyciu drona.

W I etapie inwestycji powstaną dwa 9-piętrowe budynki, w których zaplanowano ponad 500 mieszkań z loggiami, ogrodami i rozległymi tarasami. Większość lokali jest już sprzedana, nadal jednak w ofercie można znaleźć sporą różnorodność metraży, od 46 do 96 mkw. Największe apartamenty posiadają tarasy o powierzchniach do 70 mkw z panoramicznym widokiem na Warszawę.

Największymi atutami inwestycji są lokalizacja na granicy trzech dzielnic: Śródmieścia, Żoliborza i Woli, tuż obok Metra Dworzec Gdański, oraz najwyższa jakość w okolicy. Co więcej, cały kompleks będzie zanurzony w rozległych terenach zielonych, które zajmą około 1,2 hektara działki – coś wyjątkowego w centrum stolicy.

Obecnie Asbud Group koncentruje się również na realizacji innego projektu mieszkaniowego – Towarowa Towers, komercjalizacji biurowca klasy A – Karolkowa Business Park oraz nowego projektu Metropoint Office – nowoczesnej powierzchni biurowej, oferowanej na sprzedaż, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji II linii metra Rondo Daszyńskiego.