• 3 marca 2023

Czas na 7. Szczyt Fasadowy NEXT by WIOCNA

Czas na 7. Szczyt Fasadowy NEXT by WIOCNA

Czas na 7. Szczyt Fasadowy NEXT by WIOCNA 1024 576 PLGBC

Materiał partnera

„Prawda jest taka…” to hasło przewodnie 7. Międzynarodowego Szczytu Fasadowego w ramach projekt „NEXT by WICONA”, który odbędzie się 7 marca we Frankfurcie. W czasie tego nieszablonowego spotkania eksperci planowania i architektury będą dyskutować na temat błędów, które przytrafiały się w ich pracy, i odpowiadać na pytania, jak ich unikać.

NEXT to wyjątkowy projekt branżowy zainicjowany przez firmę WICONA w celu wspierania innowacji w sektorze aluminiowych systemów architektonicznych. Miejsce, w którym wiodący eksperci i partnerzy branży dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby kształtować obecne i przyszłe trendy, wykraczając poza nie. Już 7 marca 2023 odbędzie się kolejna sesja z udziałem ekspertów z całego świata.

Popełniaj błędy, ale też ucz się na błędach. Tak w skrócie można przybliżyć temat wystąpień i dyskusji kolejnego spotkania ekspertów branży. Dlaczego to takie ważne? Architektura to dziedzina, która wymaga perfekcyjnego planowania, aż do najmniejszego szczegółu. W całym procesie projektowania, a następnie realizacji procesu budowlanego biorą udział kolejni uczestnicy, a błędy, które mogą wystąpić w trakcie, powodują wstrzymanie inwestycji, lub konieczność zastosowania „planu B”.

To często pomijane zagadnienie stało się przewodnim tematem wydarzenia organizowanego przez NEXT Studio. O swoich doświadczeniach, pomyłkach w codziennym planowaniu i procesie budowlanym, otwarcie, szczerze i zabawnie opowiadać będą znani eksperci. Wyjaśnią również, jakie wnioski wyciągnęli z tych doświadczeń, i jak je zastosować w przyszłych projektach.

Uczestnicy mogą oczekiwać unikalnych i praktycznych spostrzeżeń od wiodących ekspertów:

  • Damian Rogan (dyrektor ds. inżynierii elewacyjnej / np. Eckersley O’Callaghan, Londyn)
  • Thomas Auer (Dyrektor Zarządzający / Transsolar KlimaEngineering, Monachium)
  • Prof. Dr.-Ing. Holger Techen (Inżynieria budowlana i projektowanie / Frankfurt UAS)
  • Em. Prof. ir. Rob Nijsse (Wydział Architektury i Środowiska Zbudowanego / TU Delft)
  • Erwin Ten Brincke (Associate Partner / ABT Consulting engineers, Delft

Wydarzenie ma charakter hybrydowy, można w nim wziąć udział zarówno w formie stacjonarnej, jak i online. Zarejestruj się.

Skip to content