• 26 kwietnia 2022

Dziękujemy za udział w Tygodniu Ziemi PLGBC

Dziękujemy za udział w Tygodniu Ziemi PLGBC

Dziękujemy za udział w Tygodniu Ziemi PLGBC 800 799 PLGBC

Za nami 14. edycja wydarzenia PLGBC Dzień Ziemi. Tym razem aktywności w formule online trwały cały tydzień 18-24.04.2022 r.

Miała miejsce premiera Raportu PLGBC – Zrównoważone certyfikowane budynki 2022.

Zorganizowaliśmy webinar podsumowujący kampanię GreenUP z udziałem Pawła Kubacza z Kwadratury, a każdego dnia prezentowaliśmy kolejny z czterech filarów naszej strategii – bioróżnorodność, GOZ, mitygacja zmian klimatu i adaptacja do nich, zdrowie i komfort. Spotkanie moderowała Magdalena Wojtas z PLGBC.

Przeprowadziliśmy webinar na temat mikroretencji z Joanną Rayss z Zieleniarium w ramach cyklu poświęconego certyfikatowi ZIELONY DOM. Spotkanie moderowała Magdalena Wojtas z PLGBC.

Publikowaliśmy w mediach społecznościowych najlepsze praktyki naszych członków: ACO, Aliplast, Aluprof, APA, Panattoni, 4NatureSystem, Atlas Ward Polska, CEMEX Polska, Ecophon Saint Gobain, Hadart, Knauf Ceiling Solutions, Zdrojownia. Dziękujemy za udział i zachęcamy do zgłaszania rozwiązań w PLGBC Green Building Awards 2022.

Magdalena Wojtas z PLGBC poprowadziła lekcje ekologiczne o zdrowych, zielonych domach/mieszkaniach dla uczniów liceum w Piotrkowie Trybunalskim w ramach PLGBC Green Building Akademia. Zapraszaliśmy do Wirtualnej Biblioteki PLGBC, Przewodnika Less Waste Office, Podręcznika zrównoważonego domu/mieszkania, Przewodnika po zdrowym, zielonym biurze i Bazy Budynków PLGBC. Zebraliśmy dla Was najlepsze ekologiczne aplikacje – ekoapki.

Obserwujcie nas i dołączajcie do naszych aktywności. Nieustannie działamy i przyczyniamy się do tworzenia zrównoważonych budynków dla wszystkich.

Skip to content