OPIS

EDYCJE

Green Building Symposium PLGBC

PLGBC Green Building Symposium jest symbolem zielonego postępu w polskiej branży nieruchomości oraz najlepszą platformą wymiany pomysłów, współpracy, partnerstwa i nowych informacji.

Doskonałe wystąpienia!

Prawdziwe dyskusje!

Najnowsze kierunki rozwoju zielonego budownictwa!

VII symposium logo
V symposium logo
III symposium logo
I symposium logo
VI logo sympozjum
IV symposium logo
II symposium logo

OPIS

EDYCJE

plgbc awards 2016

Nagrody PLGBC Green Building Awards mają na celu promocję nowoczesnych rozwiązań ekologicznych w budownictwie. Pierwsza edycja miała miejsce w 2010 roku. Zgłaszane do konkursu projekty oraz zrealizowane budynki, pokazują najnowsze trendy we współczesnej architekturze oraz są świadectwem nowych wymogów stawianych budynkom i ich wnętrzom przez użytkowników. Dla inwestorów oraz projektantów, nagrody PLGBC Green Building Awards mają być wyróżnieniem ich wkładu w rozwój zielonego budownictwa w Polsce.

VI awards logo
IV awards logo
II awards logo
V awards logo
III awards logo
I awards logo

OPIS

EDYCJE

plgbc dzien ziemi

PLGBC Dzień Ziemi z zielonym budownictwem skupiae uwagę środowisk naukowych, gospodarczych i społecznych w Polsce. Perspektywa miast przyszłości ze strefą zabudowy która jest efektywna, energooszczędna i środowiskowo odpowiedzialna, jest tematem dyskusji architektów, konstruktorów, deweloperów oraz ludzi związanych z branżą budowlaną.

zarzada
2016 logo dzien ziemi
2014 logo dzien ziemi
2012 logo dzien ziemi
2017 logo dzien ziemi
2015 logo dzien ziemi
2013 logo dzien ziemi
2011 logo dzien ziemi

OPIS

EDYCJE

GBT 2016

Green Building Tour to wyjątkowe warsztaty w terenie, które dają możliwość poznania inwestycji od podstaw. Obecność inwestora, kierownika budowy, najemcy, architekta podczas touru daje niepowtarzalną możliwość poznania sposobu pracy twórców i użytkowników budynków. Będziemy odwiedzać miejsca, do których na co dzień nie ma wstępu, doświadczać jak w rzeczywistości  funkcjonuje obiekt, przypatrywać się zastosowanym rozwiązaniom w praktyce.