OPIS

EDYCJE

PLGBC Green Building Symposium jest symbolem zielonego postępu w polskiej branży nieruchomości oraz najlepszą platformą wymiany pomysłów, współpracy, partnerstwa i nowych informacji.

Doskonałe wystąpienia!

Prawdziwe dyskusje!

Najnowsze kierunki rozwoju zielonego budownictwa!

OPIS

EDYCJE

Nagrody PLGBC Green Building Awards mają na celu promocję nowoczesnych rozwiązań ekologicznych w budownictwie. Pierwsza edycja miała miejsce w 2010 roku. Zgłaszane do konkursu projekty oraz zrealizowane budynki, pokazują najnowsze trendy we współczesnej architekturze oraz są świadectwem nowych wymogów stawianych budynkom i ich wnętrzom przez użytkowników. Dla inwestorów oraz projektantów, nagrody PLGBC Green Building Awards mają być wyróżnieniem ich wkładu w rozwój zielonego budownictwa w Polsce.

OPIS

EDYCJE

PLGBC Dzień Ziemi z zielonym budownictwem skupia uwagę środowisk naukowych, gospodarczych i społecznych w Polsce. Perspektywa miast przyszłości ze strefą zabudowy która jest efektywna, energooszczędna i środowiskowo odpowiedzialna, jest tematem dyskusji architektów, konstruktorów, deweloperów oraz ludzi związanych z branżą budowlaną.

OPIS

Green Building Tour to wyjątkowe warsztaty w terenie, które dają możliwość poznania inwestycji od podstaw. Obecność inwestora, kierownika budowy, najemcy, architekta podczas touru daje niepowtarzalną możliwość poznania sposobu pracy twórców i użytkowników budynków. Będziemy odwiedzać miejsca, do których na co dzień nie ma wstępu, doświadczać jak w rzeczywistości  funkcjonuje obiekt, przypatrywać się zastosowanym rozwiązaniom w praktyce.