• 23 czerwca 2021

Gala Top Woman in Real Estate 2021

Gala Top Woman in Real Estate 2021

Gala Top Woman in Real Estate 2021 1024 389 PLGBC

Gala Top Woman in Real Estate 2021 jest zwieńczeniem konkursu dla kobiet z branży nieruchomości, budownictwa oraz branż pokrewnych. Podczas gali wręczone zostaną nagrody dla laureatek w poszczególnych kategoriach. Nagrodzony zostanie również zespół zarządzany przez kobietę oraz firma wspierająca kobiety. Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC jest organizacją promującą konkurs. 

Podobnie jak w ubiegłym roku wydarzenie zostanie podzielone na dwa dni. Pierwsza część odbędzie się 30 sierpnia 2021, a druga dzień później – 31 sierpnia, w ogrodzie restauracji Villa Foksal w Warszawie. Gala przygotowana zostanie z uwzględnieniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Jak co roku podczas gali wspieramy działalność charytatywną, w tym roku będzie to fundacja Dla Transplantacji, którą współtworzą jedni z najlepszych polskich kardiochirurgów i transplantologów. Fundacja została założona w roku 2016 przez transplantologa i kardiochirurga, dr. n. med. Zygmunta Kalicińskiego.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia i do zakupu biletów: https://www.topwoman.pl/events/gala-top-woman-in-real-estate/