Miejsce: ul. Kilińskiego, Łódź

Termin: 13 czerwca 2019

Godzina: 10.30-12.00

Brama Miasta to kompleks składający się z dwóch 13-piętrowych budynków. Budowa pierwszego z nich zakończy się w połowie 2019 r., a drugiego w 2020 r. Razem zapewnią ponad 41 400 mkw NLA nowoczesnej przestrzeni biurowej, w której będzie pracowało nawet 5 tysięcy osób. Charakterystycznymi elementami biurowca są kortenowa elewacja oraz ceglane patio, nawiązujące estetyką do fabrycznych tradycji Łodzi.

Do dyspozycji pracowników i mieszkańców Nowego Centrum Łodzi oddany zostanie otwarty plac z małą architekturą i amfiteatrem, otoczony strefą kawiarnianą i restauracyjną. Unikalnymi cechami inwestycji są szeroko rozbudowana infrastruktura dla rowerzystów (miejsca rowerowe na parkingu podziemnym, szatnie, prysznice, stacja naprawcza), eko-myjnia oraz stacja ładowania aut eklektycznych.

Brama Miasta będzie pierwszym w Łodzi biurowcem z innowacyjnym systemem operacyjnym Connected by Skanska, integrującym w aplikacji mobilnej i poprzez platformę www zarządzanie różnymi funkcjami budynku.

Obiekt będzie certyfikowany na poziomie LEED Gold oraz w certyfikacji Bez Barier. Autorem koncepcji architektoniczne jest studio medusa.

Kontakt:
Magdalena Wojtas
mwojtas@plgbc.org.pl

REJESTRACJA

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

Stanowisko (wymagane)

Uprzejmie informujemy, iż podane w formularzu rejestracyjnym dane osobowe będą przetwarzane przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC) z siedzibą w Gliwicach, 44-100, ul. Konarskiego 18C/2-11A, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016, poz. 922) w celu organizacji warsztatów, a po jego zakończeniu – w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wpisania Państwa na listę uczestników warsztatów.
Każda osoba zarejestrowana na warsztaty posiada dostęp do treści swoich danych osobowych i możliwości ich zmiany. Jednocześnie poniższe nieobowiązkowe zgody na przetwarzanie danych osobowych mogą zostać przez te osoby w każdym czasie odwołane. Odwołanie obowiązkowej zgody następuje w wyniku rezygnacji z uczestnictwa w warsztatach.

Zaznacz wszystkie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PLGBC w celu organizacji Green Building Tour, a po jego zakończeniu w celach archiwalnych. *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PLGBC w celach marketingowych.

Podobne informacje