Miejsce: Gustav Mahlerplein 1B, 1082 MS Amsterdam, HOLANDIA

Termin: 3-4 czerwca 2019

Godzina: start: 12.00 (3.06.2019) koniec: 18.00 (4.06.2019)

KOSZT: 550 zł + VAT

Koszt dla członków PLGBC: 250 zł + VAT

PLGBC startuje z wyjątkowym cyklem GREEN BUILDING TOUR Europe – prezentującym najbardziej ekologiczne budynki w Europie!

Zapewne wiele z Was pamięta rewelacyjne wystąpienie Daniela Hojniaka na 8. PLGBC Green Building Symposium. Podczas wystąpienia Daniel pokazywał jeden z budynków cyrkularnych. W ślad za tym, chcemy pokazać Wam budynek CIRCL – przekonacie się na własne oczy, jakie zrównoważone rozwiązania zastosowano w nim w celu przejścia na gospodarkę o obiegu zamkniętym – w jednym z najpiękniejszych miast Europy, Amsterdamie.

Pierwszego dnia wycieczki uczestnicy poznają wyjątkowe wnętrza CIRCL (oprowadzenie będzie odbywać się w języku angielskim), natomiast na drugi dzień zaplanowana jest na wizyta w siedzibie firmy Interface, której wykładziny są częścią najbardziej zrównoważonych inwestycji w Europie (i nie tylko).

Wycieczka rozpoczyna się o godzinie 12.30 w dniu 3.06.2019 (czas trwania ok. 1,5 godziny). Następnie uczestnicy mają czas wolny.
Kolejny dzień zaplanowany jest na wizytę w fabryce Interface – planowana godzina zakończenia ok. g. 16/17 (szczegóły zostaną podane niebawem).

Koszt wycieczki obejmuje:
organizację oraz opiekę na miejscu

Koszt wycieczki NIE obejmuje:
kosztów transportu
noclegów
wyżywienia

CIRCL

Pawilon CIRCL jest zbudowany w całości z wykorzystaniem zasad gospodarki o obiegu zamkniętym, a także materiałów pochodzących z recyklingu i nadających się do ponownego wykorzystania. Jest to żywe laboratorium, w którym eksperymentuje się z innowacyjnymi rozwiązaniami, aby sprostać wyzwaniom przyszłości.

Chcemy przekonać społeczeństwo do transformacji w kierunku zrównoważonego świata, demonstrując rozwiązania, teoretyczne i praktyczne, służące wdrożeniu gospodarki cyrkularnej. Innymi słowy: idziemy małymi kroczkami do wielkiego celu. Przyjdź na tour, jeśli nie chcesz jedynie mówić o gospodarce cyrkularnej, ale chcesz zacząć budować ją teraz, niezależnie od swych możliwości, jako osoba fizyczna czy jako część dużej korporacji, organizacji typu start-up lub non-profit. Niezależnie od tego, czy jesteś zaangażowany w tę koncepcję od jakiegoś czasu, czy tylko o niej słyszałeś, gdziekolwiek jesteś w podróży w kierunku zrównoważonego świata – po prostu zacznij – mówi społeczność CIRCL

INTERFACE

W Interface inspirację czerpie się z natury i stale się od niej uczy. Tworząc nowe produkty firma używa biomimetyki. Jednym z jej efektów są wzory bezkierunkowe: płytki wykładzinowe, które można układać w losowe wzory i wymieniać bez konieczności dopasowywania partii danego koloru, co redukuje ilość strat montażowych, skraca czas montażu i wydłuża cykl życia produktu.

Kontakt:
Magdalena Wojtas
mwojtas@plgbc.org.pl

REJESTRACJA:
Liczba miejsc ograniczona – w pierwszej kolejności będą zapisywani członkowie PLGBC.
Osoby, których firmy nie są członkami PLGBC, lub które nie są członkami indywidualnymi, wpisywane są na listę rezerwową. Zapisy z listy rezerwowej będą potwierdzane na 45 dni przed wydarzeniem.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.
KOSZT UDZIAŁU (proszę wybrać poniżej)*

Niniejszym oświadczam, że:

Oświadczam, że zapoznałam(em) się z regulaminem szkoleń i akceptuję warunki uczestnictwa i przetwarzania danych osobowych.*

Chcę otrzymywać newsletter PLGBC.


Podobne informacje