Generation Park przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie to kompleks trzech budynków obejmujący 86 tys. m2 powierzchni biurowej i usługowej, certyfikowanej na poziomie LEED Platinum. W skład projektu wchodzi również koncepcja placu miejskiego, ogólnodostępna przestrzeń z pergolami, zimozieloną i bioróżnorodną zielenią.

Głównym założeniem inwestycji jest stworzenie nowoczesnego miejsca pracy i spotkań, dostosowanego do potrzeb różnych pokoleń. Odzwierciedlają to nazwy budynków: X, Y i Z, nawiązujące do następujących po sobie generacji.

Generation Park jest jednym z największych projektów Skanska Property Poland w Europie Środkowo-Wschodniej. Powstał przy współpracy z renomowaną pracownią architektoniczną JEMS.

Podczas wizyty uczestnicy będą mieli okazję poznać pierwszy etap inwestycji – budynek Generation Park X, oddany do użytkowania w Q4 2017. Osoby biorące udział w GBT odwiedzą również zaplecze budowy kolejnych faz kompleksu. Koordynator certyfikacji projektu wraz z kierownikiem robót sanitarnych oprowadzą zainteresowanych po piętrach technicznych, tarasie oraz pomieszczeniu BMS, zaś Kamil Baj, założyciel Pszczelarium opowie o miejskich pszczołach i ulach na dachu Generation Park X.

Podobne informacje