Miejsce: ul. Hallera 6-8 , 60-104 Poznań

Termin: 16 października 2018

Godzina: 10.30-12.00

M+Q dostarcza kamień naturalny z całego świata. Od 2004 roku zaopatruje rynek polski w granit, marmur, onyks, trawertyn, konglomerat oraz piaskowiec. Firma z prawie stuletnimi tradycjami w wydobyciu i obróbce kamienia naturalnego, będąca częścią międzynarodowego koncernu Finstone.

Zapraszamy Państwa do krainy kamienia – pełnej kolorów, faktur, nieoczywistych rozwiązań i zestawień.

Zagadnienia:
Światło – cichy wielbiciel kamienia
Od małego do dużego – projekty z wykorzystaniem kamienia
Kamień i woda – czy oni się lubią ?
Stare może być nowe

M+Q konsekwentnie od lat kreuje modę na kamień, wprowadzając na rynek polski nowe, unikatowe kamienie naturalne, które zdobią wnętrza wielu domów, ekskluzywnych rezydencji, hoteli, obiektów użyteczności publicznej. Kamień ten sprowadzany jest z najdalszych zakątków świata – Afryki, Indii, Brazylii, USA. Filozofia działania Firmy to kamień skrojony na miarę potrzeb klienta, ten, który klient potrzebuje i ten, o którym marzy.

Inwestycje M+Q w zakresie dostarczenia oraz montażu kamienia realizowane są w obiektach, które otrzymują certyfikaty BREEAM na poziomie Excellent. Jednym z nich jest, należący do HB Reavis i oddany do użytku pod koniec 2015 roku, budynek przy ulicy Postępu 14. Na posadzkach lobby głównego oraz holi windowych położony został granit ze Strzegomia. Ściany lobby głównego zdobią piękny czarny granit ze złotą miką Black Galaxy oraz trawertyn Rosso Persiano.

Materiały obecne są również w Gdańskim Business Center oraz kompleksie biurowym West Station, które również zostały certyfikowane w systemie BREEAM.

Kontakt:
Magdalena Wojtas
mwojtas@plgbc.org.pl

REJESTRACJA

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

Stanowisko (wymagane)

Uprzejmie informujemy, iż podane w formularzu rejestracyjnym dane osobowe będą przetwarzane przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC) z siedzibą w Gliwicach, 44-100, ul. Konarskiego 18C/2-11A, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016, poz. 922) w celu organizacji warsztatów, a po jego zakończeniu – w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wpisania Państwa na listę uczestników warsztatów.
Każda osoba zarejestrowana na warsztaty posiada dostęp do treści swoich danych osobowych i możliwości ich zmiany. Jednocześnie poniższe nieobowiązkowe zgody na przetwarzanie danych osobowych mogą zostać przez te osoby w każdym czasie odwołane. Odwołanie obowiązkowej zgody następuje w wyniku rezygnacji z uczestnictwa w warsztatach.

Zaznacz wszystkie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PLGBC w celu organizacji Green Building Tour - Generation Park, a po jego zakończeniu w celach archiwalnych. *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PLGBC w celach marketingowych.

Podobne informacje