Miejsce: Składowa 35, Łódź

Termin: 29 maja 2019

Godzina: 10.30-12.00

Nowa Fabryczna to pierwszy biurowiec zlokalizowany w Nowym Centrum Łodzi.

Sąsiedztwo Dworca Łódź Fabryczna zapewnia doskonałą komunikację publiczną i bogatą infrastrukturę. Otwarte patio sprawia, że jest to nie tylko budynek biurowy, ale również przestrzeń wspólna dla społeczności lokalnej.

Nowa Fabryczna to 21 500 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej, zrealizowanej w zgodzie z najwyższymi standardami zrównoważonego budownictwa. Poza certyfikatem LEED na poziomie złotym posiada również certyfikat „Obiekt bez barier”. Oznacza to, że Nowa Fabryczna jest w pełni dostosowana do potrzeb rodziców z dziećmi, osób niepełnosprawnych i seniorów.

Nowa Fabryczna składa się z 7 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemnych. Zapewnia 210 miejsc parkingowych. Projekt architektoniczny powstał w pracowni medusa group.

Kontakt:
Magdalena Wojtas
mwojtas@plgbc.org.pl

REJESTRACJA

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

Stanowisko (wymagane)

Uprzejmie informujemy, iż podane w formularzu rejestracyjnym dane osobowe będą przetwarzane przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC) z siedzibą w Gliwicach, 44-100, ul. Konarskiego 18C/2-11A, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016, poz. 922) w celu organizacji warsztatów, a po jego zakończeniu – w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wpisania Państwa na listę uczestników warsztatów.
Każda osoba zarejestrowana na warsztaty posiada dostęp do treści swoich danych osobowych i możliwości ich zmiany. Jednocześnie poniższe nieobowiązkowe zgody na przetwarzanie danych osobowych mogą zostać przez te osoby w każdym czasie odwołane. Odwołanie obowiązkowej zgody następuje w wyniku rezygnacji z uczestnictwa w warsztatach.

Zaznacz wszystkie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PLGBC w celu organizacji Green Building Tour - Generation Park, a po jego zakończeniu w celach archiwalnych. *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PLGBC w celach marketingowych.

Podobne informacje