Miejsce: ul. Przemysłowa 3, 61-579 Poznań

Termin: NOWY TERMIN! 20.11.2019

Godzina: 10.30-12.00

Inwestycja Nowy Rynek to wielofazowy projekt, który składać się będzie z 5 budynków o różnej funkcjonalności – od biurowej, przez hotelową, po mieszkaniową.

Sercem projektu będzie Rynek – przestrzeń dostępna dla wszystkich, sprzyjająca pracy, rekreacji i rozrywce.

Teren wokół budynków wypracowany został dzięki współpracy z lokalnymi mieszkańcami i aktywistami podczas konsultacji społecznych, które miały miejsce w czerwcu 2018 oraz styczniu 2019.

Przestrzeń wspólna Nowego Rynku to aż 1,8 ha, a znajdą się na niej: strefy do pracy z ogólnodostępnym WiFi, amfiteatr, zielone oazy relaksu, stojaki na rowery i punkty napraw, poidełka dla ludzi oraz zwierząt, siłownia na świeżym powietrzu czy plac zabaw.

Budynek B o powierzchni 23 000 mkw już czeka na swoich nowych lokatorów. Do dyspozycji pracowników oddajemy zielony taras na dachu, z widokiem na panoramę Poznania oraz okoliczne parki.

Od strony ulicy Matyi kompleks otwierać będzie budynek A o powierzchni 11 000 mkw.

Dzięki wachlarzowi nowoczesnych rozwiązań, budynek zapewni komfort pracownikom oraz okolicznym mieszkańcom.

Przykładem zastosowanych zielonych rozwiązań jest zainstalowanie na budynku budek dla jerzyków.

­Nowy Rynek: kluczowe fakty i liczby:

  • Całkowita powierzchnia najmu kompleksu: 100 000 mkw GLA
  • Szacowany termin ukończenia kompleksu: 2024 r.
  • Certyfikacja: LEED Platinum, „Obiekt bez Barier”
  • Generalny wykonawca budynku: Skanska S.A.
  • Autor projektu architektonicznego: biuro Maćków.

Kontakt:
Magdalena Wojtas
mwojtas@plgbc.org.pl

REJESTRACJA

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

Stanowisko (wymagane)

Uprzejmie informujemy, iż podane w formularzu rejestracyjnym dane osobowe będą przetwarzane przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC) z siedzibą w Gliwicach, 44-100, ul. Konarskiego 18C/2-11A, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016, poz. 922) w celu organizacji warsztatów, a po jego zakończeniu – w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wpisania Państwa na listę uczestników warsztatów.
Każda osoba zarejestrowana na warsztaty posiada dostęp do treści swoich danych osobowych i możliwości ich zmiany. Jednocześnie poniższe nieobowiązkowe zgody na przetwarzanie danych osobowych mogą zostać przez te osoby w każdym czasie odwołane. Odwołanie obowiązkowej zgody następuje w wyniku rezygnacji z uczestnictwa w warsztatach.

Zaznacz wszystkie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PLGBC w celu organizacji Green Building Tour, a po jego zakończeniu w celach archiwalnych. *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PLGBC w celach marketingowych.

Podobne informacje