Miejsce: Aleja “Solidarności” 173, 00-877 Warszawa

Termin: 5 września 2019

Godzina: 10.30-12.00

Zespół projektowy: Kuryłowicz & Associates Sp. z o.o.

Już w trzecim kwartale tego roku do budynku Spark B wprowadzą się pierwsi najemcy. Drugi budynek kompleksu biurowego Spark w Warszawie to 19 000 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej. Inwestycja Skanska, wyróżnia się ogólnodostępnym placem, otwartą strefą pracy na świeżym powietrzu oraz amfiteatrem.

Kompleks Spark, położony w doskonale skomunikowanym punkcie na mapie Warszawy, dostarczy docelowo ok. 70 000 mkw powierzchni najmu klasy A oraz ciekawie zaaranżowaną ogólnodostępną przestrzeń wokół inwestycji. Pracownicy i mieszkańcy będą mogli spędzać tutaj czas na otwartym placu z amfiteatrem, strefą ćwiczeń, trampolinami posadzkowymi i mgiełką wodną. Od ulicy kompleks oddzieli starannie zaprojektowana zieleń i mała architektura w tzw. parku linearnym, biegnącym wzdłuż inwestycji. Na dachu pierwszego budynku znajduje się pasieka, z której miodem już cieszą się pracownicy biur.

W trakcie wizyty odwiedzicie Państwo ukończony etap inwestycji – budynek Spark C, zlokalizowany przy ul. „Solidarności” 173 oraz czekający na pierwszych najemców budynek Spark B.

Spark: kluczowe fakty i liczby:

  • Całkowita powierzchnia najmu kompleksu: 70 000 mkw GLA
  • Certyfikacja: LEED Platinum i WELL
  • Generalny wykonawca budynku: Skanska S.A.

Kontakt:
Magdalena Wojtas
mwojtas@plgbc.org.pl

REJESTRACJA

BRAK MIEJSC

Podobne informacje