Miejsce: Aleja “Solidarności” 173, 00-877 Warszawa

Termin: 5 września 2019

Godzina: 10.30-12.00

Zespół projektowy: Kuryłowicz & Associates Sp. z o.o.

Już w trzecim kwartale tego roku do budynku Spark B wprowadzą się pierwsi najemcy. Drugi budynek kompleksu biurowego Spark w Warszawie to 19 000 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej. Inwestycja Skanska, wyróżnia się ogólnodostępnym placem, otwartą strefą pracy na świeżym powietrzu oraz amfiteatrem.

Kompleks Spark, położony w doskonale skomunikowanym punkcie na mapie Warszawy, dostarczy docelowo ok. 70 000 mkw powierzchni najmu klasy A oraz ciekawie zaaranżowaną ogólnodostępną przestrzeń wokół inwestycji. Pracownicy i mieszkańcy będą mogli spędzać tutaj czas na otwartym placu z amfiteatrem, strefą ćwiczeń, trampolinami posadzkowymi i mgiełką wodną. Od ulicy kompleks oddzieli starannie zaprojektowana zieleń i mała architektura w tzw. parku linearnym, biegnącym wzdłuż inwestycji. Na dachu pierwszego budynku znajduje się pasieka, z której miodem już cieszą się pracownicy biur.

W trakcie wizyty odwiedzicie Państwo ukończony etap inwestycji – budynek Spark C, zlokalizowany przy ul. „Solidarności” 173 oraz czekający na pierwszych najemców budynek Spark B.

Spark: kluczowe fakty i liczby:

  • Całkowita powierzchnia najmu kompleksu: 70 000 mkw GLA
  • Certyfikacja: LEED Platinum i WELL
  • Generalny wykonawca budynku: Skanska S.A.

Kontakt:
Magdalena Wojtas
mwojtas@plgbc.org.pl

REJESTRACJA

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

Stanowisko (wymagane)

Uprzejmie informujemy, iż podane w formularzu rejestracyjnym dane osobowe będą przetwarzane przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC) z siedzibą w Gliwicach, 44-100, ul. Konarskiego 18C/2-11A, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016, poz. 922) w celu organizacji warsztatów, a po jego zakończeniu – w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wpisania Państwa na listę uczestników warsztatów.
Każda osoba zarejestrowana na warsztaty posiada dostęp do treści swoich danych osobowych i możliwości ich zmiany. Jednocześnie poniższe nieobowiązkowe zgody na przetwarzanie danych osobowych mogą zostać przez te osoby w każdym czasie odwołane. Odwołanie obowiązkowej zgody następuje w wyniku rezygnacji z uczestnictwa w warsztatach.

Zaznacz wszystkie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PLGBC w celu organizacji Green Building Tour, a po jego zakończeniu w celach archiwalnych. *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PLGBC w celach marketingowych.

Podobne informacje