• 18 stycznia 2021

Grudniowa Szlachetna Paczka Sweco

Grudniowa Szlachetna Paczka Sweco

Grudniowa Szlachetna Paczka Sweco 1024 768 PLGBC

Materiał Partnera

Pomimo życia w ciągłym biegu, czasami warto się zatrzymać, rozejrzeć wokół siebie i pomóc osobom, które na co dzień zmagają się z przeciwnościami losu. Grudzień od zawsze był wyjątkowym miesiącem, nie tylko z uwagi na okres świąteczny, ale również za sprawą Szlachetnej Paczki projektu społecznego, mającego na celu wsparcie rodzin, które znalazły się w niezawinionej, trudnej sytuacji życiowej. To już kolejna edycja akcji, w którą zaangażowane było Sweco. Paczki powstały m.in. w Poznaniu i Szczecinie, ale jak co roku w gromadzenie prezentów dla rodzin zaangażowała się cała firma. W paczkach znalazły się produkty spożywcze, środki czystości, ubrania, zabawki dla dzieci, książki, akcesoria kuchenne, firanki, pościel, a z zebranych pieniędzy została zakupiona nowa pralka oraz specjalne świąteczne upominki dla wszystkich rodzin.

W ramach Szlachetnej Paczki wsparcie otrzymało łącznie 14 016 rodzin z całego kraju. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy włączyć się w ten wspaniały projekt i mamy nadzieję, że z każdym rokiem liczba obdarowanych rodzin i wspierających je darczyńców będzie rosła. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w przedsięwzięciu w przyszłym roku, zarówno w charakterze darczyńcy, jak też włączeniu się w paczkowy wolontariat.

W Sweco poza wspieraniem zielonego budownictwa ważna jest także praca na rzecz zrównoważonego społeczeństwa. Łącząc te działania, dążymy do budowania miast przyszłości.