• 30 stycznia 2023

HB Reavis i Varso Tower ponownie zagrają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

HB Reavis i Varso Tower ponownie zagrają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

HB Reavis i Varso Tower ponownie zagrają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 1024 682 PLGBC

Materiał partnera

Jak co roku, tak i tym razem HB Reavis wspiera 31. Finał WOŚP wyjątkową aukcją – kolacją dla dwojga na dachu Varso Tower, najwyższego budynku w Unii Europejskiej. Będzie to podwójna uczta – zwycięzcy będą rozkoszować się nie tylko widokiem Warszawy z tarasu na wysokości 230 metrów. Szef kuchni restauracji Quattro Formaggi, mieszczącej się w Varso Place, zabierze ich w niezapomnianą kulinarną podróż, serwując najlepsze włoskie dania.

– Cieszymy się, że możemy dołożyć swoją cegiełkę, wspierając kolejny szczytny cel. Jednocześnie jesteśmy przekonani, że zwycięzcy licytacji będą czuli, że wygrali podwójnie. Za otwarte serca otrzymają wyjątkową nagrodę. Włoska kolacja serwowana na tarasie widokowym na wysokości aż dwukrotnie wyższej niż punkt obserwacyjny w Pałacu Kultury i Nauki to marzenie wielu miłośników dobrego smaku i niezapomnianej przygody. Dlatego wierzymy, że licytacja będzie emocjonująca, a jej uczestnicy hojni – mówi Marta Pośniak, PR Manager w HB Reavis.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w licytacji tutaj: https://allegro.pl/oferta

W Varso Tower znajdują się jedne z najwyżej położonych tarasów widokowych w Europie. Na jednym z nich, położonym na wysokości 205 metrów rośnie kilkanaście dojrzałych drzew, które wraz z innymi roślinami tworzą najwyżej zasadzony ogród w Warszawie. Drugi taras widokowy znajduje się na wysokości 230 metrów, znacząco przewyższając pozostałe punkty obserwacyjne w mieście.

Varso Tower to 53-piętrowy wieżowiec w centrum Warszawy, który zaprojektowała pracownia Foster + Partners. Jej architekci stworzyli wiele znanych drapaczy chmur w Londynie, Nowym Jorku, Frankfurcie czy Hong Kongu. To często dzieła sztuki inżynieryjnej oraz wizytówki miast, w których powstały.

Budynek przy ulicy Chmielnej 69 jest częścią wielofunkcyjnego miejsca, w którego skład wchodzą biura, hotel, centrum innowacji oraz pasaż handlowy mieszczący m.in. restauracje, klub fitness i przychodnię. Ważnym jego elementem jest zieleń – kilkadziesiąt drzew zasadzono przed budynkiem, na jego szczycie oraz w przestronnym lobby, które zdobi ponadto ręcznie wykonana ceramiczna mozaika.

Skip to content