• 9 grudnia 2022

Ile prądu zużywa stadion? Nowa seria video o efektywności energetycznej

Ile prądu zużywa stadion? Nowa seria video o efektywności energetycznej

Ile prądu zużywa stadion? Nowa seria video o efektywności energetycznej 1024 540 PLGBC

Materiał partnera

Dr inż. Artur Pollak, przedsiębiorca i popularyzator technologii, w nowej serii na Youtube przybliża koszty zużycia energii w obszarach, nad którymi nie myślimy na co dzień. W pierwszej kolejności bierze pod lupę tegoroczne Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze.

Wideo jest odpowiedzią na społeczną potrzebę zwiększania świadomości w obszarze efektywności energetycznej i zrównoważonego konsumowania takich mediów jak prąd, gaz, woda. Już w kolejnym odcinku widzowie będą mogli dowiedzieć się, czy w Boże Narodzenie grozi nam blackout.
Artur Pollak, prezes zarządu APA Group, Członek Zarządu Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej, a także Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego oraz wiceprezes zarządu Śląskiej Izby Pracodawców. Zasiada w Radzie Europejskiego Kongresu Gospodarczego i Loży Katowickiej Business Centre Club. Współtwórca Polskiego Klastra IoT & AI “Sinotaic”. Ekspert w zakresie komputerowych systemów sterowania. Przewodził kilkunastu projektom, tworząc fabryki określane mianem Industry 4.0 w Europie i Chinach. Twórca ultranowoczesnego showroomu technologicznego w Gliwicach, APA Black House, oraz Centrum Testowania Technologii Przemysłu 4.0. Współpracował z takimi koncernami jak: VW, GM, 3M, Daimler, MAN, Amazon, Tesla czy Siemens.
Skip to content