• 24 kwietnia 2020

Inicjatywy członków PLGBC – SMAY

Inicjatywy członków PLGBC – SMAY

Inicjatywy członków PLGBC – SMAY 240 300 PLGBC

W SMAY wierzy się, że dobry klimat w budynkach tworzą nie tylko ludzie, ale warunki w jakich pracują. Dlatego firma dba o świeże powietrze we wnętrzach, ale również energooszczędne rozwiązania wentylacyjne, które zmniejszają zużycie energii w codziennym funkcjonowaniu biurowca i tym samym wpływają na ochronę środowiska naturalnego.

Budynki są jak żywe organizmy, zużywają tlen i energię, czerpią z bogactw tego świata i współtworzą klimat. SMAY wie, jak wspomóc ich poprawne funkcjonowanie, obniżyć koszty zużycia energii na doprowadzenie odpowiedniej ilości powietrza do wnętrz, zadbanie o komfort cieplny ludzi w budynkach i równowagę tlenową nawet w zatłoczonych w pomieszczeniach.

Właśnie z tego powodu SMAY włączył się w ogólnoświatową kampanię World Green Building Week wspierającą rozwiązania dla zdrowych, zielonych i odpornych na zmiany klimatu budynków. Tegoroczna kampania potrwa od 23 do 29 września, a jej celem przewodnim jest zwiększenie świadomości w zakresie emisji dwutlenku węgla na wszystkich etapach cyklu życia budynku. Kampania pod hasłem #BuildingLife ma zachęcić do stosowania nowych praktyk i innego spojrzenia dla ograniczenia emisji dwutlenku węgla przez budynki.

W czasie ogólnoświatowej kampanii World Green Building Week promowana będzie eko-wentylacja na żądanie, która optymalizuje pracę całego systemu grzewczo-sanitarnego obiektu.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej porady na temat ekologicznych rozwiązań dla obiektu, sprawnie działającej wentylacji bytowej, ochrony pożarowej, która wykorzystuje energooszczędne rozwiązania. Biuro projektowe SMAY i doradcy techniczni są do Państwa dyspozycji w całej Polsce.

Jako część kampanii rozdawane będą rośliny doniczkowe, aby więcej zieleni zagościło w biurach.