• 17 marca 2021

innogy ON AIR – kto słucha, nie błądzi

innogy ON AIR – kto słucha, nie błądzi

innogy ON AIR – kto słucha, nie błądzi 1024 535 PLGBC

Materiał partnera

W lutym 2021 roku innogy Polska uruchomiła cykl podcastów. W programie innogy ON AIR zaproszeni goście rozmawiają o trendach, innowacjach, wyzwaniach i korzyściach. Uczestnicy podcastów są ekspertami w swojej branży, na co dzień pracują z biznesem, dlatego w tym programie teoria ustępuje praktyce.

W marcu swoją premierę miał drugi odcinek cyklu, w którym gośćmi są Radosław Górecki – Menedżer odpowiedzialny za komunikację, rzecznik prasowy Ghelamco Poland oraz Adam Rowicki – Menedżer innogy Polska ds. współpracy z branżą nieruchomości komercyjnych, podjęty został temat kierunków rozwoju branży biurowej.

Zmiany klimatyczne są dziś jednym z największych globalnych wyzwań. Działalność branży budowlanej z jednej strony poprawia jakość naszego życia, z drugiej pozostawia szeroki ślad węglowy. Dbanie o planetę to dziś nie tylko kwestia moralności, wartości czy odpowiedzialności. Bycie ekologicznym ma też konkretny wymiar biznesowy. Oczywiście wymaga transformacji myślenia i konkretnych zasobów w postaci czasu i pieniędzy, ale efekty są tego warte. Firmy podążające za trendami, badające nawyki konsumenckie wiedzą, że klienci coraz częściej podejmują świadome wybory zgodne z wyznawanymi przez nich wartościami. Konsumenci są skłonni zapłacić więcej za produkty firm, które uważają za odpowiedzialne ekologicznie. Podobnie jest na rynku nieruchomości komercyjnych.

Goście podcastu podjęli m.in. próbę odpowiedzi na pytania, czym jest zrównoważony rozwój w branży nieruchomości, jaki wpływ na ten rozwój ma sytuacja pandemiczna na świecie oraz jaka przyszłość czeka branżę nieruchomości.

Zachęcamy do wysłuchania całego odcinka w dogodnej dla Państwa chwili i miejscu.