• 12 kwietnia 2020

Jaka jest Twoja technologiczna osobowość?

Jaka jest Twoja technologiczna osobowość?

Jaka jest Twoja technologiczna osobowość? 240 300 PLGBC

Materiał Partnera

182 wypełnione ankiety, pięć zabawnych archetypów, nietypowo opracowane badanie. Dołącz do osób, które rozwiązały quiz na targach 4 Design Days, przekonaj się, jaka jest twoja technologiczna osobowość.

Unikalną ankietę technologiczną zaprojektowała APA Smart, specjalnie na potrzeby targów 4 Design Days [zobacz relację z targów]. Każdy z gości stoiska firmy podczas 4DD mógł rozwiązać przystępny quiz na tablecie i dowiedzieć się, jaka jest jego osobowość technologiczna. Na potrzeby zabawy stworzono pięć archetypów, które obrazują nastawienie do technologii, począwszy od “tech pesymisty”, a na “tech ewangeliście” kończąc.

Zebrane wyniki jasno dowodzą, że respondenci to prawdziwi “tech realiści”, taki archetyp pojawiał się bowiem najczęściej pośród rozwiązujących ankietę. Pozostałe rezultaty:

  • pesymista – 2%
  • obserwator – 15%
  • realista – 51%
  • entuzjasta – 31%
  • ewangelista – 1%

4 dni wydarzenia pozwoliły przeprowadzić 182 testy. Teraz firma chce udostępnić ankietę szerszemu gronu odbiorców i zbadać nastawienie Polaków do technologii.

Twórcy postanowili rozszerzyć zakres badania i zweryfikować, jak wyniki będę przedstawiały się na znacznie większej próbie w obrębie Polski i świata. Dołącz i wypełnij bezpłatną ankietę. Twórcy nie zbierają żadnych wrażliwych danych i nie łączą udziału w badaniu z żadnymi mechanizmami marketingowymi.

Dowiedz się jaka jest Twoja technologiczna osobowość