Pracownia Projektowa K&L art design z Sopotu świadczy usługi architektoniczne od ponad 20 lat.

W swoim portfolio ma projekty osiedli mieszkaniowych, budynków użyteczności publicznej oraz obiektów produkcyjno-magazynowych.

Oprócz usług projektowych K&L art design wykonuje również analizy chłonności terenu oraz certyfikację BREEAM.

Zespół K&L art design tworzy grupa dynamicznych i kreatywnych architektów. Od maja w ich zespole jest również trzech licencjonowanych asesorów BREEAM. Sami o swojej pracy mówią w następujący sposób:

Projektujemy tak, aby wyzwalać emocje. Chcemy, aby nasze prace inspirowały, tworząc jednocześnie synergię z otaczającą je rzeczywistością. Chcemy, aby zagospodarowane przez nas obszary były przyjazne dla żyjących w nich ludzi oraz kształtowały ich wrażliwość estetyczną, podejście do świata oraz pozytywnie wpływały na ich życiowe wybory.

Staramy się poprzez nasze projekty kształtować lepszą przestrzeń. Niezmiernie ważną kwestią jest dla nas ochrona naszej planety i walka z zanieczyszczeniem środowiska. Dlatego też w projektach staramy się stosować rozwiązania oraz materiały, które wspomagają naszą planetę. Dokładamy wszelkich starań, aby wpływać na decyzje naszych inwestorów i proponować im nowoczesne rozwiązania.

Podobne informacje