• 12 sierpnia 2022

Konferencja Future Builders 8 września w Warszawie

Konferencja Future Builders 8 września w Warszawie

Konferencja Future Builders 8 września w Warszawie 1024 1024 PLGBC

Materiał partnera

Wybitni architekci z Polski i z zagranicy spotkają się 8 września 2022 w Warszawie na konferencji Future Builders organizowanej przez Aluprof. Dyskusji o przyszłości architektury miasta towarzyszyć będzie ogłoszenie wyników czwartej edycji konkursu „Obiekt Roku w systemach Aluprof”, w ramach którego nagrodzone zostaną najciekawsze budynki z Polski i zagranicy, wpisujące się w ideę nowoczesnego i zrównoważonego budownictwa.

Do Warszawy na zaproszenie Aluprof przyjadą znani na arenie międzynarodowej eksperci, którzy wystąpią podczas wydarzenia Future Builders w roli panelistów. Podczas wydarzenia eksperci omawiać będą najnowsze trendy w architekturze, designie i zrównoważonym budownictwie oraz przyszłość nowoczesnych miast.

W panelu „Transformacja miast na miarę XXI w.” wezmą udział Agnieszka Kalinowska-Sołtys, Neil Pennel, João Rodrigues, Robert Schmitz i Bogdan Zaha, zaś o „Nowym Europejskim Bauhausie” dyskutować będą Mirosław Czarnik, Jacek Ewý, Tomasz Konior, Alicja Kuczera i Ewa Kuryłowicz. Zbigniew Maćków przedstawi studium obiektu Green2Day, nowoczesnego wrocławskiego biurowca, który został nagrodzony w III edycji konkursu „Obiekt Roku w Systemach Aluprof”.

Organizując już po raz kolejny takie spotkanie, Aluprof realizuje swoją misję działania na rzecz budownictwa przyszłości, umożliwiając wymianę poglądów i doświadczeń pomiędzy architektami, urbanistami, socjologami oraz praktykami budownictwa.

Konferencji towarzyszyć będzie uroczysta gala, podczas której poznamy zwycięzców konkursu „Obiekt Roku w systemach Aluprof” na najlepszy obiekt z wykorzystaniem systemów firmy Aluprof.

Do konkursu zgłoszono kilkaset realizacji z kraju i z zagranicy. Jury złożone z wybitnych architektów wyłoni zdobywcę Grand Prix, który otrzyma nagrodę w wysokości 50 tys. zł. Swój ulubiony budynek wybrali też internauci, a wyniki ich głosowania zostaną ogłoszone 8 września 2022.

Dowiedz się więcej

Skip to content