• 4 sierpnia 2023

Konferencja Horizon4Poland

Konferencja Horizon4Poland

Konferencja Horizon4Poland 759 308 PLGBC

Horizon4Poland to wydarzenie matchmakingowe skierowane do biznesu i branży naukowej. Formuła wydarzenia przybliża uczestnikom zagadnienia związane z programem Horyzont Europa, umożliwia poznanie oferty Branżowych Punktów Kontaktowych oraz pozwala na pozyskanie partnera międzynarodowego.
Konferencja odbędzie się 21-22 listopada 2023 r. w Fabryce Norblina w Warszawie. PLGBC objęło patronat nad wydarzeniem, a do grona Prelegentek i Prelegentów dołączyła Alicja Kuczera, CEO w PLGBC.

Horizon4Poland’23 stwarza przestrzeń łączącą przedsiębiorców i instytucje wiodące w obszarze innowacji w Polsce z partnerstwami europejskimi i partnerami zagranicznymi, a tym samym zwiększenie aktywności w konkursach programu Horyzont Europa. Horyzont Europa to największy w historii Unii Europejskiej program w zakresie badań naukowych i innowacji.
W ciągu 7 lat (2021-2027) na nowatorskie badania i innowacyjne rozwiązania przeznaczone zostanie łącznie 95,5 mld euro.

Podczas wydarzenia będą obecni przedstawiciele aż 12 partnerstw europejskich: Made in Europe, 2Zero, CCAM, Photonics21, EIT Health, Built4People, EIT Food, EIT Urban Mobility, Batt4EU, Innovative Health Initiative, THCS i Era4Health. Ich działalność jest skupiona wokół najważniejszych dla rozwoju Europy obszarów, m.in. zrównoważonego rozwoju, cyfryzacji, przemysłu, klimatu, energii, mobilności, budownictwa, baterii litowo-jonowych, fotoniki, żywności i zdrowia.

Konferencja skierowana jest do firm, organizacji międzynarodowych, instytucji naukowych, instytucji publicznych, zarówno z Polski, jak i Europy.

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC objęło patronat nad wydarzeniem.
Do grona Prelegentek i Prelegentów konferencji dołączyła Alicja Kuczera, CEO w PLGBC, Chair of the GBC CEO Network w WorldGBC.

Wydarzenie będzie realizowane wyłącznie w formule stacjonarnej. Udział jest bezpłatny.
Konferencja będzie prowadzona w języku angielskim.

Więcej informacji na stronie organizatora.

Skip to content