• 17 maja 2022

Krzysztof Wilczek dołącza do zespołu HB Reavis

Krzysztof Wilczek dołącza do zespołu HB Reavis

Krzysztof Wilczek dołącza do zespołu HB Reavis 1024 724 PLGBC

Materiał partnera

Szeregi HB Reavis, międzynarodowego specjalisty w zakresie tworzenia przestrzeni pracy, wzmocnił Krzysztof Wilczek. Jako Country Development Director odpowiada za aktywność firmy w Polsce w obszarze realizacji projektów deweloperskich, w tym zakupu gruntów pod nowe, wielofunkcyjne inwestycje.

Krzysztof Wilczek posiada 19 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Ostatnio sprawował funkcję dyrektora (Development & Construction) w firmie Reino Capital. Wcześniej przez 13 lat był związany ze Skanska Property Poland, m.in. jako dyrektor regionalny tej firmy w Warszawie, Łodzi i Trójmieście. Pracował także w Budimex S.A. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej.

W dotychczasowej karierze Krzysztof Wilczek nadzorował ponad 20 projektów, w tym realizację wielu cenionych centrów biznesowych w największych miastach w kraju. Odpowiadał również za transakcje zakupu działek umożliwiających realizację nieruchomości komercyjnych o łącznej powierzchni 365 tys. mkw. Jego rola w polskim oddziale HB Reavis będzie skoncentrowana na dalszym wzmacnianiu obecności firmy nad Wisłą, w najbliższym czasie poprzez sfinalizowanie prowadzonych obecnych budów oraz akwizycje gruntów i przygotowanie nowych projektów.

HB Reavis to jeden z największych deweloperów biurowych działających w Polsce – do tej pory zrealizował tu lub obecnie realizuje budynki o łącznej powierzchni 475 tys. mkw. do wynajęcia. Do flagowych inwestycji firmy należą budynki i przestrzeń publiczna wokół nich, które współtworzą współczesne oblicze Warszawy, takie jak trzy wielofunkcyjne wieżowce Varso Place oraz kampus biurowy Forest – jedna z najbardziej proekologicznych i sprzyjających dobrostanowi użytkowników inwestycji w kraju.

Skip to content