Międzynarodowe Szkolenie LCA & EPD

KOSZT SZKOLENIA: 790 zł + VAT

Koszt dla członków PLGBC: 630 zł + VAT

DATA: 25 września 2019

MIEJSCE: Warszawa

GODZINA: 9.00-13.30

OPIS SZKOLENIA:

Life Cycle Assessment (LCA) jest jednym z kluczowych kredytów w BREEAM oraz LEED. W czasie szkolenia uczestnicy dowiedzą się, jak zdobywać kredyty LCA w praktyce – poznają fakty, wskazówki praktyczne oraz przykłady konkretnych rozwiązań stosowanych przez praktyków.

Uczestnicy spędzą znaczną część szkolenia na ćwiczeniu praktyki zastosowania LCA z użyciem własnych laptopów.

ZAGADNIENIA:

Ten praktyczny kurs pozwoli uczestnikom poznać koncept LCA oraz związane z nim standardy i wymagania niezbędne do uzyskania punktów w kredytach związanych z LCA w systemach oceny wielokryterialnej LEED oraz BREEAM. Ważną częścią szkolenia jest praktyczna sesja treningowa.

Co osiągniesz, biorąc udział w szkoleniu:

  • Niezbędne argumenty, jakie będziesz mógł przedstawić klientom oraz zespołowi projektowemu: czym są kredyty związane z LCA w BREEAM i LEED;
  • Znajomość korzyści i wymogów związanych z zastosowaniem tych kredytów w projektach;
  • Wiedzę, jak wypełnić LCA w celu uzyskania kredytów w projektach.

REJESTRACJA NA SZKOLENIE:

Pola oznaczone * są obowiązkowe.
KOSZT UDZIAŁU (proszę wybrać poniżej)*

Oświadczam, że zapoznałam(em) się z regulaminem szkoleń i akceptuję warunki uczestnictwa i przetwarzania danych osobowych.*


PROWADZĄCY:

Kostas

Kostas Koukoulopoulos

Kostas Koukoulopoulos, Product Manager w One Click LCA. Inżynier budownictwa lądowego (M.Eng.) i środowiska (M.Sc.), specjalizujący się w ocenie cyklu życia i zaangażowanym na rzecz zrównoważonego rozwoju w środowisku budowlanym. Kostas pomaga specjalistom ds. budownictwa ekologicznego w przeprowadzaniu oceny cyklu życia, kalkulacji kosztów cyklu życia oraz obliczeń emisji dwutlenku węgla. Jako kierownik produktu zapewnia, że One Click LCA spełnia ich najbardziej zaawansowane potrzeby i najwyższe standardy jakości.

Kontakt:

Magdalena Wojtas
email: mwojtas@plgbc.org.pl, tel. +48 537 445 958

Podobne informacje