Projekt PLGBC Member Tour to cykl całodziennych spotkań z naszymi Członkami w siedzibach ich firm. Przyglądamy się codziennej pracy i zadaniom, obserwujemy elementy kultury organizacyjnej, doświadczamy atmosfery. Poznajmy bliżej społeczność zrównoważonego budownictwa i jej najciekawsze inicjatywy. Uczymy się.

To nowa forma zaprezentowania działalności naszych Członków, rodzaj „Dnia Otwartego”, do którego uczestnictwa zapraszamy.
Dzięki transmisji live, możemy znaleźć się na drugim końcu Polski i być gościem w danej firmie.

Chcemy pokazać, że zielone budownictwo oraz zrównoważony rozwój jest już koniecznością, standardem powszechnie obowiązującym – tłumaczy Magdalena Wojtas, Sustainable Development Manager w PLGBC.

Projekt pozwala również poznać firmy i instytucje z zupełnie innej strony. Zwraca uwagę na najważniejsze aspekty funkcjonowania organizacji. Jest to garść dobrych praktyk i sprawdzonych rozwiązań, które z pewnością znajdą zastosowanie na wielu płaszczyznach. To także motywacja do wprowadzania zmian, usprawnień oraz wyznaczania nowych ścieżek w branży zielonego budownictwa, może także w Twojej firmie.

odwiedź członków plgbc