• 7 lipca 2022

Nowi Członkowie PLGBC

Nowi Członkowie PLGBC

Nowi Członkowie PLGBC 960 720 PLGBC

Nasi członkowie doceniają przynależność do społeczności o wspólnych wartościach, w której otwartość i współpraca zapewniają umiejętności i wiedzę niezbędne do przeprowadzania zrównoważonych zmian. Umożliwia to liderom maksymalizację ich wpływu i pozycjonowanie ich organizacji w czołówce zrównoważonego budownictwa w Polsce.

Do grona członków PLGBC dołączyli:

Spółka Equilis została założona w 2006 roku jako firma zajmująca się nieruchomościami komercyjnymi na rynku europejskim. Equilis przygotowuje i realizuje ambitne projekty na rynku nieruchomości, które obejmują szerokie spektrum działań, w tym w segmencie nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, rekultywację terenów poprzemysłowych, oraz realizację obiektów dla seniorów lub studentów, obiektów parkingowych, a także przestrzeni dla działalności kulturalnej. Equilis ma biura w Belgii, Francji, Hiszpanii, Luksemburgu, Holandii, Portugalii i w Polsce.

Wszechstronne, wielojęzyczne i wielokulturowe zespoły spółki zapewniają realizację kompletnego projektu od wstępnych rozważań do zakończenia prac budowlanych i wszystkich etapów pośrednich: planowania, projektowania, finansowania, marketingu i komercjalizacji lub sprzedaży.

THTG Sp. z o.o. istnieje od roku 2011 (wcześniej jako Hajat Sp. z o.o.). Firma jest producentem systemów dla deweloperów budowlanych, komercyjnych, generalnych wykonawców, zarządców nieruchomości. Charakterystyczną cechą rozwiązania jest oprogramowanie pełnego procesu pracy tych typów firm, a nie jedynie jego wycinka. Dzięki temu wdrożenie jest tańsze, a na co dzień uzyskuje się łatwość w raportowaniu pracy w firmie. Od roku 2017 THTG jest partnerem Microsoft. Wszystkie systemy znajdują się na serwerach Microsoft i są w pełni zintegrowane z tymi aplikacjami.

Druga część działalności THTG to obsługa firm w zakresie porządkowania danych i budowania stacji raportowych. W tym obszarze nie ma ograniczeń co do branży.

ZG Lighting Polska jest częścią Zumtobel Group z siedzibą w Dornbirn w Austrii, w skład której wchodzą marki Zumtobel, Thorn i ThornEco. Dostarcza profesjonalne i całościowe rozwiązania w zakresie oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego. Od ponad 70 lat na świecie i prawie 30 w Polsce tworzy innowacyjne rozwiązania oświetleniowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Opracowane z niezwykłą dbałością o szczegóły produkty spełniają najwyższe wymagania ergonomiczne, ekonomiczne i ekologiczne.

Jako lider na polu innowacji Zumtobel oferuje szeroką gamę wysokiej jakości opraw oświetleniowych i systemów sterowania oświetleniem dla najróżniejszych obszarów zastosowań w zakresie profesjonalnego oświetlenia wewnętrznego (m.in. biur, budynków oświaty, sklepów, magazynów, obiektów kultury i sztuki, hal przemysłowych) oraz oświetlenia zewnętrznego (m.in. parki, place, drogi, parkingi).

Skip to content