• 18 lipca 2023

Nowi Członkowie PLGBC

Nowi Członkowie PLGBC

Nowi Członkowie PLGBC 940 788 PLGBC

Nasi członkowie doceniają przynależność do społeczności o wspólnych wartościach, w której otwartość i współpraca zapewniają umiejętności i wiedzę niezbędne do przeprowadzania zrównoważonych zmian. Umożliwia to liderom maksymalizację ich wpływu i pozycjonowanie ich organizacji w czołówce zrównoważonego budownictwa w Polsce.

Do grona członków PLGBC dołączyli:

Firma zajmuje się projektowań rozwiązań elewacyjnych. Tworzy dokumentację wykonawczą i warsztatową zgodnie z międzynarodowymi standardami oraz wymaganiami narzuconymi przez klienta.

W ramach tego oferuje:
– opracowywanie dokumentacji przetargowej,
– opracowywanie dokumentacji wykonawczej,
– opracowywanie dokumentacji warsztatowej,
– opracowywanie zestawień materiałowych,
– analizę statyczno-wytrzymałościowa MES dowolnych prętowych układów płaskich i przestrzennych,
– analizę MES elementów bryłowych,
– analizę statyczno-wytrzymałościową dowolnych zestawów szklanych,
– weryfikację wytrzymałościową zgodnie z europejskimi i amerykańskimi normami.

Peakside Capital Advisors jest niezależnym inwestorem oraz zarządcą inwestycji i funduszy inwestycyjnych na rynku nieruchomości. Firma realizuje zróżnicowane strategie inwestycyjne, dopasowane do specyficznych potrzeb inwestorów, począwszy od inwestycji typu „core”, a kończąc na projektach typu „value-add”. Spektrum inwestycji Peakside obejmuje zakup pojedynczych nieruchomości, projektów deweloperskich, jak również portfeli nieruchomości, a także kredytów zabezpieczonych na nieruchomościach, czy też firm nieruchomościowych.

Artec Projekt Sp. z o.o. to polsko-belgijska procowania projektowa działająca na rynku w zakresie projektowania i wykonywania kompleksowych dokumentacji technicznych branży sanitarnej i elektrycznej.

Działają w szerokim zakresie budownictwa usługowego, mieszkaniowego jak i przemysłowego. W swoim portfolio mają dokumentacje wykonane dla inwestorów polskich jak i międzynarodowych. Bogate doświadczenie firmy pozwala na szybkie rozpoznanie potrzeb klienta, co pozwala dopasować rozwiązania instalacyjne dla danego obiektu.

Klienci firmy to renomowani inwestorzy, jak i pracownie architektoniczne działające na rynku budownictwa mieszkaniowego, usługowego i przemysłowego.

Solis Invest jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w narzędziach biznesowych związanych ze zrównoważonym rozwojem. Firma pozwala zaoszczędzić przedsiębiorcom poprzez termomodernizacje obiektów, zajmuje się wykonywaniem certyfikacji budynków w systemie BREEAM NC, In Use oraz Zielony Dom, pomaga tworzyć strategie i raporty ESG, przeprowadza DD nieruchomości, wykonuje audyty dostępności, a także prowadzi szkolenia z zagadnień związanych ze zrównoważonym rozwojem oraz certyfikacją BREEAM.

W K&L Smart Design uważają, że jedynym słusznym kierunkiem w obecnych czasach jest promocja ekologicznych i zrównoważonych inwestycji. W obliczu zmian klimatycznych i wszystkich negatywnych zjawisk związanych z tym procesem ważnym jest dla firmy, aby działać i promować zrównoważone rozwiązania projektowe.

Skip to content