• 28 marca 2020

Nowości od K&L SMART DESIGN

Nowości od K&L SMART DESIGN

Nowości od K&L SMART DESIGN 240 301 PLGBC

Materiał Partnera

K&L SMART DESIGN to firma architektoniczna, która promuje projektowanie zgodne z zasadami zrównoważonego budownictwa. Jest Członkiem PLGBC od 2019 r.

Dziś zapraszamy do ich biura, aby zobaczyć, w jaki sposób pracują oraz jak sami stworzyli dla siebie przestrzeń zgodną z zasadami wellbeing.

Grzegorz Krychowski, właściciel pracowni, podkreśla, że: “K&L SMART DESIGN to połączenie nowoczesnych, profesjonalnych rozwiązań i zgranego teamu. Synergia tych dwóch aspektów stanowi o naszej sile i częstokroć o przewadze konkurencyjnej. W K&L pracujemy przy użyciu najnowszego oprogramowania Architecture Engineering and Construction Collection i wykorzystujemy technologię BIM. BIM Manager wdrożył procedury i standardy, dzięki którym projekty powstają zgodnie z autorskim BIM Standardem 2020. Nowoczesne standardy pracy to jednak nie tylko narzędzia, ale również sposób zaprojektowania przestrzeni i kształtowanie wzajemnych relacji. Wygodne biurka, dopasowane fotele – to tylko część wdrożonych przez nas rozwiązań. Pracownicy mają do dyspozycji duży taras, na którym mogą odpocząć, albo uczestniczyć w kreatywnej dyskusji nad nowymi pomysłami i rozwiązaniami. Pracownia ma kącik sportowy, wygodne miejsca do zjedzenia posiłku lub prowadzenia rozmowy telefonicznej, w pełni wyposażoną kuchnię i kącik socjalny”.

W pracowni uprawiane są też warzywa.

K&L SMART DESIGN opublikowało film, w którym można zobaczyć, jak wygląda praca zespołu architektonicznego od kuchni. Zapraszamy do obejrzenia.

Więcej informacji o firmie znajdą Państwo na stronie: www.klad.com.pl