Uroczysko Zielone Ściany zajmuje się świadczeniem usług w zakresie kompleksowej aranżacji wnętrz roślinnością. Flagowym produktem firmy są zielone ściany z żywych roślin. Uroczysko Zielone Ściany jest pionierem na krajowym rynku ogrodów wertykalnych wykonywanych w technologii tkaniny wegetacyjnej. W 2007 roku jako pierwsi sprowadzili ten produkt do Polski – firma posiada już ponad 11-letnie doświadczenie w projektowaniu, zakładaniu i pielęgnacji zielonych ścian. Usługi, które oferują idealnie wpisują się we współczesny trend w projektowaniu przestrzeni jakim jest biophilic design – idea poprawy samopoczucia oraz komfortu pracy i wypoczynku użytkowników przestrzeni poprzez kontakt z elementami przyrody.

Uroczysko Zielone Ściany poza obsługą projektową świadczy także usługi wykonawcze w zakresie urządzania wnętrz roślinnością i serwisu zieleni we wnętrzach. Firma jest do dyspozycji na terenie całego kraju i poza jego granicami. Uroczysko Zielone Ściany posiada zespoły prowadzące stałe, regularne serwisy pielęgnacyjne w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu.

Zaprojektowali i zbudowali do tej pory łącznie ponad 4 700 m2 ogrodów wertykalnych z żywych roślin, co daje  pozycję lidera na rodzimym rynku. W portfolio firma posiada  największe zielone ściany w Polsce.

Podobne informacje