• 15 września 2021

Ogrody na tarasach Mennica Legacy Tower

Ogrody na tarasach Mennica Legacy Tower

Ogrody na tarasach Mennica Legacy Tower 1024 318 PLGBC

Materiał partnera

W samym sercu Warszawy, w budynku głównej siedziby mBank i WeWork znajduje się niezwykły ogród, który wspomaga kreatywne myślenie o symbiozie człowieka z naturą. Za projekt odpowiada Malinowski Design. 

Ogrody w miejscu pracy to zupełnie nowa formuła dla przestrzeni biurowej. Przestają być dodatkiem, a stają się realną ofertą dla najemców i właścicieli budynków. Zaaranżowane tarasy z widokiem na panoramę miasta odpowiadają bowiem na potrzeby zarówno osób szukających cichego, tonącego w zieleni miejsca do pracy, jak i tych potrzebujących przestrzeni do odpoczynku i złapania oddechu. Są ekskluzywnym uzupełnieniem przestrzeni biurowej. Bez wychodzenia z biura przenosimy się w zupełnie inną rzeczywistość i łapiemy zupełnie inną perspektywę,

Łączenie wielu funkcji i potrzeb na równi z wyzwaniami estetycznymi, mającymi działać na wszystkie zmysły użytkowników, leżało u podstaw idei ogrodów Mennica Legacy Tower.

Ogrody z widokiem na miasto to idealne miejsce do organizacji warsztatów czy wieczornych bankietów, podczas których miasto i jego światła stają się niezwykłym tłem.

Pierwszy ogród znajduje się na tarasie najwyższej wieży, gdzie ma swoją siedzibę mBank. Kolejny jest zaaranżowany na tarasie drugiej wieży w biurze WeWork. Oba tarasy zostały zaplanowane z myślą o użytkownikach, dla których zaprojektowano zupełnie nową linię mebli. Wyróżnia je połączenie wygody z funkcjonalnością. W ramie siedzisk wbudowane zostało oświetlenie dające przyjemne, miękkie światło wydobywające z roślin ich naturalną barwę.

Sama zieleń została zaaranżowana w charakterze wyspowym. Naturalna kompozycja roślin delikatnie buduje wnętrza, jednocześnie otwiera widok na panoramę Warszawy.

Skip to content