• 11 marca 2022

Ostatnie dni na zgłoszenie udziału w konkursie Top Woman in Real Estate

Ostatnie dni na zgłoszenie udziału w konkursie Top Woman in Real Estate

Ostatnie dni na zgłoszenie udziału w konkursie Top Woman in Real Estate 750 400 PLGBC

Materiał partnera

Zbliża się finał V edycji konkursu Top Woman in Real Estate, dedykowanego kobietom działającym w branży nieruchomości i budownictwa. Przyjmowanie zgłoszeń potrwa jeszcze niecałe dwa tygodnie. To najwyższy czas, aby poprzez udział w konkursie podzielić się osiągniętymi sukcesami z innymi – lub też, nominując kandydatki, pokazać podziwianym przez nas kobietom, że dostrzegamy i doceniamy ich pracę. Zwycięzcy plebiscytu zostaną wyłonieni na początku kwietnia podczas spotkania Jury, w skład którego wchodzą autorytety z branży, wyróżniające się wiedzą i doświadczeniem. Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC jest Organizacją Wspierającą wydarzenie. 

W tegorocznej edycji uczestniczki wystartują w 15 kategoriach, w tym czterech kategoriach specjalnych, które wyłonią najlepszy zespół zarządzany przez kobietę, firmę wspierającą kobiety, Personality of the Year – czyli kobietę zajmującą stanowisko top management, jaka miała największy wpływ na branżę nieruchomości, oraz niezależną kategorię „People’s choice”. W ramach tej ostatniej odbędzie się głosowanie online, w którym spośród finalistek internauci wybiorą ulubioną i najbardziej rozpoznawalną kobietę branży.

Dodatkowe punkty będzie można uzyskać za wskazanie osiągnięć w obszarze prowadzenia odpowiedzialnego biznesu, a także za wdrażanie działań z zakresu ESG, czyli ochrony środowiska, społecznej odpowiedzialności biznesu oraz ładu korporacyjnego.

Do konkursu można zgłosić się samodzielnie, mogą zgłosić nas koleżanki i koledzy z pracy, a także pracodawca, agencja PR lub organizacja branżowa. Składanie aplikacji trwa do 25 marca 2022 roku.

– Szczególnie mocno zachęcamy wszystkich sympatyków naszego konkursu do nominowania własnych kandydatek. Jak co roku przygotowaliśmy akcję na LinkedIn, w ramach której każdy może docenić panie, z którymi współpracuje na co dzień. To świetny sposób na dodanie wiatru w skrzydła swoim koleżankom i pokazanie, że cenimy tę osobę za jej wsparcie, inspirację czy sukcesy. Nie muszą one być duże, ważne, że ktoś je zauważa – mówi Krystyna Swojak, pomysłodawczyni i organizatorka konkursu Top Woman in Real Estate.

Aby nominować wybraną osobę poprzez post w swoich mediach społecznościowych należy oznaczyć swoją kandydatkę wpisując jej nazwisko pod naszym postem na profilu https://www.linkedin.com/company/topwomaninrealestate/, dodając #jesteśTopWoman oraz oznaczyć @Top Woman in real Estate.

Aby przystąpić do plebiscytu, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dla kandydatki lub firm i zespołów dostępny na stronie www.topwoman.pl/konkurs.

Kategorie konkursu 2022:

 • Architecture, Design & Workplace
 • Asset & Property Management
 • Business Development
 • Commercial Sales & Leasing
 • Facility Management
 • Green Building, Sustainability, Innovation & Technology
 • Legal Advisory Services
 • Marketing & PR
 • Project Management
 • Residential Sales & Leasing
 • Tax & Accounting Services

Kategorie specjalne:

 • Best Team
 • Pro-women Company
 • Personality of the Year
 • People’s Choice – online voting

Opisy każdej kategorii wraz ze szczegółowymi kryteriami oceny dostępne są tutaj.

Rozstrzygnięcie konkursu

Pełna lista finalistek zostanie umieszczona na stronie internetowej konkursu www.topwoman.pl do dnia 30 kwietnia 2022 roku, wraz z opisem ich sylwetek i osiągnięć. Laureatki zostaną ogłoszone na finałowej Gali Top Woman in Real Estate, planowanej na początek czerwca 2022 roku.

O inicjatywie Top Woman in Real Estate

Top Woman in Real Estate to projekt, który powstał z potrzeby docenienia i pokazania światu roli kobiet, które prowadzą ważne i przełomowe projekty w branży nieruchomości i budownictwa. Jako pierwszy powstał konkurs i gala, podczas której nagradzamy panie działające w nieruchomościach komercyjnych. Kolejnym etapem był program mentoringowy, którego celem jest łączenie doświadczenia z świeżym spojrzeniem na biznes.

– Działamy po to, aby panie na wysokich stanowiskach poznawały się ze sobą, wymieniały doświadczeniami, wspierały wiedzą młodsze koleżanki – tłumaczy Krystyna Swojak.

Celem programu jest dodawać skrzydeł, wyposażać w narzędzia i wspierać mentorsko kobiety obdarzone wiedzą i talentem w realizacji ich marzeń zawodowych i osobistych.

Skip to content