GBMixer logo

DATA: 05 września 2018

MIEJSCE: Kraków, Browar Lubicz, ul. Lubicz 17 J

GODZINA: 17.00-19.30

OPIS SPOTKANIA:

Zapraszamy Państwa na PLGBC Green Building MIXER, podczas którego poruszymy istotną kwestię wpływu najnowszych trendów na wyobraźnię odbiorców, odniesiemy się również do roli designu w kształtowaniu przestrzeni. Podczas spotkania PLGBC przedstawi wyniki badań z raportu Zdrowe zielone biura oraz szereg wniosków z nich płynących. Interface z kolei zapozna uczestników spotkania z najnowszymi trendami w designie oraz ich pozytywnym wpływem na odbiorców przestrzeni. Po zakończeniu części merytorycznej przewidziana jest dyskusja z ekspertami.

UDZIAŁ W SPOTKANIU JEST BEZPŁATNY

Podczas spotkania zostanie zaprezentowany najnowszy raport PLGBC: Zdrowe zielone biura.

raport_biura_wyrozn

ZAGADNIENIA:

Technologia może być elegancka i kusząca, ale może odwracać uwagę od otaczającego nas świata. Wraz z PLGBC, Interface zaprasza na popołudnie poświęcone rozmowom o trendach oraz ich wpływie na naszą wyobraźnię.  

Część merytoryczna:

Human Connections
Ekspert: PLGBC

Zdrowie, komfort i produktywność, czyli wpływ zrównoważonego budownictwa na funkcjonowanie człowieka.

High Tech & High Touch
Ekspert: Interface

Technologia, dotyk i kunszt rzemiosła. Prezentacja Interface Concept Design o światowych trendach w projektowaniu, potrzebie bliskości technologii oraz relacji międzyludzkiej.

Networking przy kawie:

Jesteś bardziej tym, co wiesz i kto Cię zna, niż tym, kogo znasz ty sam. Innymi słowy, we współczesnym biznesie najistotniejsze są odpowiednie kontakty. To właśnie zapewniają spotkania PLGBC w ramach PLGBC Green Business MIXER.

MIEJSCE WYDARZENIA:

REJESTRACJA:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

Stanowisko (wymagane)

Zaznacz wszystkie

Zapoznałam/-em się z Polityką Prywatności PLGBC i akceptuję jej treść*Chcę otrzymywać od PLGBC korespondencję o charakterze reklamowym i informacyjnym

PROWADZĄCY:

Ala_kolko

Alicja Kuczera, PLGBC

Dyrektor Zarządzający Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego PLGBC

Absolwentka stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim oraz MBA na Coventry University. Posiada 15-letnie doświadczenie w środowisku biznesowym. Zarządzała międzynarodowymi projektami, współpracując z klientami i dostawcami z różnych kontynentów. Przed objęciem stanowiska Dyrektora Zarządzającego PLGBC, Dyrektor Handlowy w firmie Fortress S.A. oraz Project Manager w Erican Group w Malezji.

Wiceprzewodnicząca Europe Regional Network w ramach World Green Building Council.

Zrównoważony rozwój zawsze znajdował się w kręgu jej zainteresowań. Jest autorką pracy dyplomowej w ramach studiów MBA związanej z tym zagadnieniem. Kierowała zespołem, który przetłumaczył książkę Jonathana T. Scotta pt. The Sustainable Business.

Obszarem zrównoważonego budownictwa, który szczególnie zajmuje Alicję jest wpływ zielonych budynków na zdrowie i komfort pracy, a co za tym idzie – na efektywność ludzi w nich pracujących i mieszkających.
Autorka licznych raportów i publikacji, uznanych w branży zielonego budownictwa. Prelegent wielu konferencji i seminariów, organizowanych w kraju i za granicą.

Prywatnie mama, miłośniczka podróży (odwiedziła 72 kraje ze 196 planowanych) i ekologicznego, zdrowego trybu życia.

Marta_kolko

Marta Siczek

Marta pracowała jako Architekt Wnętrz w pracowni w Amsterdamie, biorąc udział m.in. przy projekcie Greenpeace HQ w Amsterdamie oraz VOPAK HQ w Roterdamie.

Kolejnym krokiem w karierze był Interface – jedna z najbardziej zrównoważonych rozwojowo korporacji na świecie. Pracuje jako Concept Designer, a w 2015 roku została Sustainability Ambassador. Przekazuje z pasją nabytą wiedzę, prowadząc warsztaty o Biophilic Design, jako część projektu Interface Biophilic Design LAB.

 

Podobne informacje