GBMixer logo

DATA: 21 maja 2019

MIEJSCE: Warszawa, Żwirki i Wigury 18, Sound Garden Hotel

GODZINA: 9.00-14.30

OPIS SPOTKANIA:

Wraz z Indoor Air Quality Ecosystem (www.iaqe.fi) i Business Finland zapraszamy Państwa na PLGBC Green Business MIXER: Indoor Air Quality Finnish-Polish Seminar, który odbędzie się 21 maja w Hotelu Soundgarden w Warszawie. Zapraszamy do rejestracji i na kawę od 9.00.

Wydarzenie będzie świetną okazją do podzielenia się doświadczeniami w zakresie rozwiązań dla czystego powietrza w budynkach i networkingu. Program obejmuje prezentacje z Polski i Finlandii, które przedstawią między innymi prof. Marzenna Dudzińska z Politechniki Lubelskiej, Hannu Salmela z Fińskiego Instytutu Badawczego VTT, jak również wybitni specjaliści i praktycy m.in. z firm Arup, Ramboll, Go4Energy. Zostanie zaprezentowany również Ekosystem Indoor Air Quality z Finlandii.

UDZIAŁ W SPOTKANIU JEST BEZPŁATNY – obowiązuje rejestracja

Seminarium odbędzie się w języku angielskim (bez tłumaczenia)

ZAGADNIENIA:

9.00 Rejestracja oraz kawa

9.30 Część merytoryczna

wystąpienia ekspertów

13.00 Networking

Jesteś bardziej tym, co wiesz i kto Cię zna, niż tym, kogo znasz ty sam. Innymi słowy, we współczesnym biznesie najistotniejsze są odpowiednie kontakty. To właśnie zapewniają spotkania PLGBC w ramach PLGBC Green Business MIXER.

MIEJSCE WYDARZENIA:

REJESTRACJA:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

Stanowisko (wymagane)

Zaznacz wszystkie

Uprzejmie informujemy, iż podane w formularzu rejestracyjnym dane osobowe będą przetwarzane przez Administratorów - współorganizatorów wydarzenia PLGBC Green Business MIXER: Indoor Air Quality Finnish-Polish Seminar: Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC) z siedzibą w Gliwicach, 44-100, ul. Konarskiego 18C/2-11A, oraz Business Finland z siedzibą w Warszawie, 00-559, Chopina 4/8 w celu organizacji wydarzenia, a po jego zakończeniu – w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wpisania Państwa na listę uczestników warsztatów - podstawą prawną przetwarzania jest niezbędność przetwarzania do wykonania zobowiązań współorganizatorów wydarzenia wobec uczestników (art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia RODO).
Każda osoba zarejestrowana na wydarzenie posiada dostęp do treści swoich danych osobowych i możliwości ich zmiany. Jednocześnie poniższe zgody na przetwarzanie danych osobowych mogą zostać przez te osoby w każdym czasie odwołane.
Udzielenie zgód w niniejszym formularzu respektowane będzie przez obu Administratorów.
We wszelkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych można kontaktować się z Administratorami pod adresem biuro@plgbc.org.pl oraz zofia.stelmaszczyk@businessfinland.fi
Więcej o ochronie danych osobowych administrowanych przez PLGBC - w Polityce Prywatności PLGBC.

Zapoznałam/-em się z Polityką Prywatności PLGBC i akceptuję jej treść*Chcę otrzymywać od PLGBC korespondencję o charakterze reklamowym i informacyjnym

Podobne informacje