• 23 lutego 2023

PLGBC i Uniwersytet SWPS zapraszają na studia podyplomowe

PLGBC i Uniwersytet SWPS zapraszają na studia podyplomowe

PLGBC i Uniwersytet SWPS zapraszają na studia podyplomowe 1024 535 PLGBC

Rozwój przemysłu w Polsce zmienił się diametralnie w przeciągu kilku lat. Przeskok technologiczny stawia coraz to nowe wyzwania przed inżynierami, managerami i pracownikami technicznymi, którzy muszą zmierzyć się z transformacją cyfrową.

Dlatego dołączyliśmy do zespołu tworzącego nowy kierunek studiów podyplomowych na Uniwersytet SWPS.

Lider transformacji cyfrowej 4.0. Transformacja cyfrowa w organizacji to kierunek skierowany do kadry liderów i menedżerów, których rola polega na wprowadzaniu zmiany w organizacji z wykorzystaniem narzędzi i rozwiązań Przemysłu 4.0 i których zadanie to połączenie współpracy wszystkich działów i obszarów w ramach jednej organizacji.

Studia te dadzą wiedzę i umiejętności, które pozwolą na sprawne poruszanie się w obszarach objętych zmianą, tworzenie synergii oraz wprowadzanie organizacji na nowe tory działania pozwalające na pozyskanie przewag konkurencyjnych w szybko zmieniającej się sytuacji gospodarczej

Kadra naukowa to praktycy i eksperci w branży.

Naszą organizację reprezentują: Artur Pollak, Członek Zarządu PLGBC/Prezes Zarządu Apa Group oraz Magdalena Wojtas, Sustainable Development Manager w PLGBC.

Polecamy i zapraszamy!

Więcej szczegółów: https://lnkd.in/d5CXTNXg

Skip to content