W dniach 24-27 stycznia 2019 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach, odbędzie się IV edycja 4 Design Days – wydarzenia rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. W gronie Prelegentów pojawi się Alicja Kuczera, Dyrektor Zarządzający PLGBC.

4 Design Days to święto architektury, designu i nieruchomości. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi i uznani architekci oraz projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie.

Wśród Prelegentów pojawi się Alicja Kuczera, Dyrektor Zarządzający PLGBC. Weźmie udział w panelu dyskusyjnym pt. Architektura. Nieruchomości komercyjne | Miejskie farmy, pasieki, zielone dachy – boom, który nie omija biurowców i centrów handlowych. Będzie mowa o tym, jak tworzyć przestrzenie wypoczynku dla pracowników, klientów i mieszkańców, które nie zamykają się w czterech kątach.

Również nasi członkowie zaangażowali się w uczestnictwo w wydarzeniu. Wśród prelegentów i partnerów 4 Design Days są: Kuryłowicz & Associates, Mapei, Apa Group oraz Forbo Flooring Systems.

Tegoroczna edycja zapowiada się bardzo ciekawie. Blisko 9 tys. profesjonalistów, 25 tys. odwiedzających, 300 wystawców, 13 tys. m2 powierzchni.

Organizatorem wydarzenia jest GRUPA PTWP SA., wydawca portali propertynews.pl oraz propertydesign.pl.

Zapraszamy do udziału. Więcej informacji i rejestracja: http://www.4dd.pl/2019/pl/

Podobne informacje