To pierwsza w Polsce Konferencja Property Technology „PropTech Now”. Wydarzenie łączy firmy z całego świata, które pragną przyczynić się do dynamicznego rozwoju polskiego rynku nieruchomości jako lidera w Europie Środkowej i Wschodniej.

Sektor nieruchomości w Polsce jest wiodącym rynkiem w Europie Środkowo-Wschodniej  i atrakcyjnym dla inwestorów.

Dynamiczny rozwój gospodarczy oraz rekordowa liczba nowych inwestycji komercyjnych i mieszkaniowych sprawiają, że Polska jest idealną platformą do przyjmowania innowacyjnych rozwiązań i przenoszenia sukcesów branżowych na nowy poziom.

Podczas Konferencji zaprezentowanych będzie 13 bloków tematycznych z przerwami umożliwiającymi nawiązanie cennych kontaktów. W roli Ekspertów wystąpią przedstawiciele wiodących firm branży nieruchomości, zarówno polskich jak i zagranicznych. W jednym z paneli dyskusyjnych, PLGBC będzie reprezentował Pan Rafał Schurma, Prezydent. Omawiane będzie znaczenie zrównoważonego rozwoju i jego wpływu na wartość nieruchomości.

Wydarzenie dedykowane jest agentom nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych, inwestorom, deweloperom, architektom i innym, którzy kształtują przyszłość branży nieruchomości. Zaplanowano udział do 300 uczestników.

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC jest Partnerem wydarzenia, obok m.in. ABSL czy Cushman & Wakefield.

Konferencja odbędzie się 5 czerwca w centrum Warszawy, w Warsaw Spire.

Prelekcje i panele prezentowane będą w języku angielskim, organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne na język polski.

Więcej informacji i zapisy:
https://www.proptechnow.com/

Podobne informacje