Trzecia edycja Festiwalu Architektury i Budownictwa organizowanego przez Eurobuild Conferences odbędzie się 19 września br. w Warszawie. Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC jest Partnerem wydarzenia.

Tegoroczna edycja Festiwalu Architektury i Budownictwa skupia się na zagadnieniach związanych z miastami i funkcjonowaniu budynków komercyjnych w ich strukturach. To także próba odpowiedzi na pytanie, gdzie ludzie przyszłości będą mieszkać, pracować i odpoczywać. Uczestnicy konferencji porozmawiają również o możliwościach łączenia nowoczesnych technologii z wiedzą o ludzkiej naturze.

W programie wydarzenia znajdują się liczne panele dyskusyjne, prezentacje, a także warsztaty. W jednym z paneli dyskusyjnych nt. miastotwórczej roli nieruchomości PLGBC będzie reprezentował Pan Bartłomiej Kisielewski, Członek Zarządu.

Ważną częścią wydarzenia jest strefa wystawiennicza, w której uczestnicy mogą zapoznać się z ofertą produktów i usług wielu firm z branży. To również doskonałe miejsce służące do networkingu.

Podczas festiwalu jako gość specjalny wystąpi Thomas Feichtner, który poprowadzi prezentację pt.: „Trendy w designie: Praca przyszłości – STUDIO by Thomas Feichtner”. Feichtner to projektant z wieloma międzynarodowymi nagrodami na koncie. Pracuje m.in. dla takich marek jak:  Swarovski, Laufen, Bene, Adidas, Head, Absolut.

Istotnym elementem festiwalu jest konkurs Eurobuild Awards w Architekturze, którego wyniki ogłaszane są właśnie podczas wydarzenia. Celem przedsięwzięcia jest wyłonienie najlepszych projektów architektonicznych z obszaru obiektów komercyjnych oraz publicznych zrealizowanych i przekazanych do użytku w Polsce w 2016 roku.

Wśród Partnerów wydarzenia obok PLGBC jest m.in. SARP oraz Urban Land Institute.

Festiwal Architektury i Budownictwa odbędzie się 19 września w Warszawie.

Więcej informacji i rejestracja:
http://architecture.eurobuildconferences.com/

Podobne informacje