U.S. Green Building Council (USGBC) i Green Business Certification Inc. (GBCI) organizują w dniach 24-25 marca br. w Dublinie (Irlandia) 3. edycję międzynarodowej konferencji Greenbuild Europe, jednego z najważniejszych europejskich wydarzeń dla profesjonalistów w dziedzinie zielonego budownictwa i zrównoważonego rozwoju.

Konferencja stanowi platformę dla architektów, inżynierów, wykonawców, liderów zrównoważonego rozwoju i in.
Wśród tematów spotkania znajdą się aktualności z sektora przemysłu, badań i nowych technologii, przyszłości zielonych budynków, miast i społeczności.

Dzięki kilkudziesięciu sesjom edukacyjnym obejmującym m.in. tematy pomiarów netto, pomiarów budynków w oparciu o ich wydajność, zrównoważone materiały, zmiany klimatyczne, sprawiedliwość społeczną i zdrowie publiczne, a także inspirującym prelegentom, tegoroczna konferencja zapewni uczestnikom wyjątkowe możliwości zaangażowania i rozwoju.

Europa jest znaczącym miejscem dla zielonego budownictwa.
Spotkaj liderów na rynku i bądź częścią kształtowania zdrowego i bardziej zrównoważonego świata dla wszystkich.

PLGBC jest po raz kolejny Partnerem wydarzenia.

Będziemy obecni i zachęcamy do dołączenia.

Członkowie PLGBC mogą skorzystać z rabatu podczas rejestracji na Greenbuild Europe! Zarejestruj się w terminie do 19 lutego 2020 r. Aby otrzymać zniżkę, wypełnij formularz na https://greenbuild.usgbc.org/europe/register i użyj tego kodu: PLGBC2020

Więcej informacji o wydarzeniu: greenbuild.usgbc.org/europe

Podobne informacje