Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC jest Partnerem Konferencji Greenbuild Europe 2019. To jedno z czołowych wydarzeń dedykowanych specjalistom zajmującym się zrównoważonym budownictwem. Organizatorem jest GREENBUILD, największa na świecie platforma konferencji i targów dla zielonych budynków. Wydarzenie odbędzie się w dniach 19-20 marca 2019 r. w Amsterdamie, w Holandii.

Greenbuild Europe 2019 to międzynarodowe forum specjalistów skupionych wokół zrównoważonego budownictwa. W edycji pod hasłem „Human Nature” przygotowano warsztaty, spotkania networkingowe i sesje edukacyjne obejmujące wszystkie aspekty budownictwa ekologicznego. W programie wydarzenia przewidziano takie tematy, jak  jakość powietrza, zdrowie ludzkie, zużycie energii i globalne zmiany klimatu.

Jednym z Partnerów wydarzenia jest Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC. Jest to przykład aktywności w ramach współpracy międzynarodowej z siostrzanymi oddziałami organizacji na świecie (68 organizacji green building councils skupionych  w ramach World Green Building Council).

Organizatorem wydarzenia jest Greenbuild, największa na świecie platforma konferencji i targów dla zielonych budynków. To jeden z projektów realizowanych przez U.S. Green Building Council (USGBC). Skupia liderów branży, ekspertów i specjalistów zajmujących się zrównoważonym budownictwem.

Informacje i rejestracja

Podobne informacje