• 17 lipca 2020

PLGBC Partnerem konferencji Architecture and Design Network 2020

PLGBC Partnerem konferencji Architecture and Design Network 2020

PLGBC Partnerem konferencji Architecture and Design Network 2020 1024 670 PLGBC

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC jest Partnerem konferencji Architecture & Design Network 2020. Wydarzenie dla środowiska architektów i projektantów odbędzie się w dniach 15-16 września br. w Warszawie.

Na konferencji zgromadzą się czołowi liderzy branży architektury, aby zastanowić się, w jaki sposób branża może zapobiec kolejnemu kryzysowi zdrowotnemu, a także aby spotkać się z ograniczoną liczbą wyłącznych dostawców, którzy dostarczają rozwiązania dla tego sektora.

Bardziej niż kiedykolwiek wcześniej światowi i regionalni liderzy branży dostrzegają nowe możliwości dla biznesu i dążą do wyjścia z tego, co wydawało się najtrudniejszym okresem dla ich przedsiębiorstw.

Do grona prelegentów dołączyła Alicja Kuczera, Dyrektor Zarządzająca w Polskim Stowarzyszeniu Budownictwa Ekologicznego PLGBC. Będzie moderatorem jednego z paneli dyskusyjnych pt. Sustainability design in Architecture.

W programie Architecture & Design Network znajdą się interaktywne panele dyskusyjne z udziałem uznanych na świecie prelegentów, seria spotkań b2b z najbardziej innowacyjnymi dostawcami, a także interaktywne sesje networkingowe. Zostaną podjęte wszelkie niezbędne działania w celu zapewnienia zdrowia i bezpieczeństwa uczestników.

Więcej informacji: https://www.archcee.com/