Redakcja magazynu „Nowoczesne Hale” organizuje 9. edycję konferencji Budujemy Hale. Celem wydarzenia jest dostarczenie wiedzy na temat tego, jak powinna wyglądać hala przyszłości. Wśród zagadnień będzie mowa o energooszczędnych rozwiązaniach w projektowaniu i realizacji obiektów magazynowych oraz o certyfikacji budynków w systemie BREEAM. PLGBC jest partnerem wydarzenia. W gronie prelegentów pojawią się eksperci PLGBC z firmy członkowskiej – Sweco Consulting. Konferencja odbędzie się 14 lutego 2019 r. w Poznaniu.

Już po raz dziewiąty redakcja czasopisma Nowoczesne Hale zaprasza przedstawicieli branży budowlanej na kolejną edycję konferencji BUDUJEMY HALE 2019. MAGAZYN 4.0 – NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA W HALI PRZEMYSŁOWEJ.

Konferencja będzie podzielona na dwie sesje tematyczne: automatyzacja w hali przemysłowej oraz energooszczędne rozwiązania w projektowaniu i realizacji obiektów halowych. Wydarzenie będzie dedykowane wszystkim tym, którzy planują w najbliższych latach wybudować halę i chcą, żeby była nowoczesnym magazynem przyszłości. Zainteresuje również tych, którzy halę już posiadają i chcą ją unowocześnić, ponieważ dotychczasowe rozwiązania okazują się niewystarczające, jak również projektantów, którzy chcą sprostać coraz wyższym wymaganiom prężnie rozwijającego się rynku. Będzie także mowa o zrównoważonym budownictwie i certyfikacji budynków w systemie BREEAM. PLGBC jest partnerem wydarzenia. W gronie prelegentów pojawią się eksperci PLGBC z firmy członkowskiej – Sweco Consulting: Alina Grzelczak i Janusz Mizerny. Przedstawią temat wielokryterialnej certyfikacji budynków i oszczędności zasobów oraz energii.

Tematyka szczególnie może zainteresować projektantów, inwestorów, zarządców obiektów, deweloperów, administratorów parków logistycznych, działy inwestycji, rozwoju i zakupów, szefów utrzymania ruchu.

Konferencja odbędzie się 14 lutego 2019 r. w Poznaniu.

Więcej informacji: www.konferencja.hale.elamed.pl

Podobne informacje