Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC objęło Patronat Honorowy nad 12. edycją konferencji Facility & Property Management – bezpieczna i oszczędna nieruchomość. Organizatorem jest Polski Instytut Rozwoju Biznesu. Wydarzenie odbędzie się 28 sierpnia br. w Warszawie.

Zarządzanie nieruchomością to proces trudny i złożony. Wymaga dużego zaangażowania i przyjęcia na siebie ogromnej odpowiedzialności. Podczas konferencji omówione będą najnowsze trendy w obszarze nieruchomości w Polsce, w tym m.in.: zagadnienia building management system, monitoring wizyjny i kontrola dostępu, systemy automatyki i bezpieczeństwa w budynkach, zarządzanie środkami trwałymi, Big Data, technologie mobilne i chmurowe, zarządzanie wydajnością przedsiębiorstwa, zarządzanie projektami, planowanie i zarządzanie jakością, systemy utrzymania obiektów i urządzeń, green building – zielony wymiar funkcjonowania obiektów.

Spotkanie dedykowane jest właścicielom obiektów (biur, centrów handlowych, magazynów, hipermarketów, sieci sklepów), facility menedżerom, property menedżerom, dyrektorom ds. zarządzania nieruchomościami, dyrektorom administracyjnym, dyrektorom technicznym, zarządcom nieruchomości komercyjnych, deweloperom, architektom.

Konferencja odbędzie się 28 sierpnia br. w Centrum Bankowo-Finansowym „Nowy Świat” w Warszawie. Udział jest bezpłatny (dla powyższych).

Więcej informacji i rejestracja: http://pirbinstytut.pl/index.php/facility-management

Podobne informacje