• 6 lipca 2020

PLGBC Patronem Honorowym Forum Rynku Nieruchomości 2020

PLGBC Patronem Honorowym Forum Rynku Nieruchomości 2020

PLGBC Patronem Honorowym Forum Rynku Nieruchomości 2020 960 960 PLGBC

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Mieszkaniowego jako Patron Honorowy wydarzenia, zaprasza na Forum Rynku Nieruchomości, które odbędzie się w dniach 24-25 sierpnia br. w Sopocie.

Jak długo potrwa spowolnienie na rynku mieszkaniowym? Czy nagła „popularność” systemu home office może skutkować mniejszym popytem na biura? Jak funkcjonować ma handel w nowych realiach ograniczeń i zakazów? Kiedy na rynek wróci normalność? To tylko niektóre z pytań, na które odpowiedzi poszukają uczestnicy jubileuszowej, 10. edycji konferencji „Forum Rynku Nieruchomości”, która odbędzie się 24 i 25 sierpnia br. w sopockim hotelu Sheraton.

W tym roku najważniejsi gracze w branży – deweloperzy, pośrednicy, agencje doradcze, przedstawiciele funduszy inwestycyjnych i banków, generalni wykonawcy, dostawcy materiałów budowlanych i wykończeniowych, architekci, analitycy, dziennikarze branżowi – będą poszukiwać nowych dróg na sprawne prowadzenie nieruchomościowych biznesów w nowej rzeczywistości rynkowej.

Nie zabraknie również tematów wybiegających w przyszłość jeszcze dalej, jak nowe unijne przepisy dotyczące zużycia energii przez budynki czy długofalowy wpływ implementacji nowych technologii na mieszkania, biura czy powierzchnie handlowe. Jak zwykle będzie można również skorzystać z innowacyjnej platformy informatycznej MatchMaker do umawiania spotkań z innymi uczestnikami konferencji – bo nowe kontakty biznesowe na stygnącym rynku mogą być kapitałem większym, niż najbardziej unikalna wiedza.

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC objęło Patronat Honorowy nad wydarzeniem. Wśród Prelegentów w roli moderatora panelu dyskusyjnego nt. energetycznej rewolucji – Alicja Kuczera, Dyrektor Zarządzająca PLGBC.

Organizatorem wydarzenia jest Nowy Adres SA, dostawca profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości. Flagowym produktem firmy są Targi Mieszkań i Domów, organizowane w największych aglomeracjach Polski – Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu.

Więcej  informacji i pełny program wydarzenia:
https://www.biznesowi.pl/konferencje/forum-rynku-nieruchomosci/