• 15 stycznia 2021

PLGBC patronem konferencji BIM dla środowiska

PLGBC patronem konferencji BIM dla środowiska

PLGBC patronem konferencji BIM dla środowiska 1024 536 PLGBC

Materiał Partnera

Tech Data wspólnie z partnerami zapraszają na Konferencję BIM dla środowiska i ekoBIMturniej, który odbędzie się 26 stycznia br. online. Konferencja przeznaczona jest dla architektów, konstruktorów, wykonawców, inwestorów i wszystkich zainteresowanych projektowaniem zrównoważonych budynków. Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC objęło patronat honorowy nad wydarzeniem.

Budynki odpowiedzialne są za 36% emisji CO2. Cyfrowy model budynku daje ogromne możliwości w zakresie analiz i optymalizacji już na etapie projektowania, pozwalając tworzyć w sposób bardziej zrównoważony.

Prelegenci wydarzenia przedstawią funkcje optymalizujące budynek pod względem zużycia energii oraz ich aspekty ekologiczne. Swoimi doświadczeniami podzieli się Maciej Łobos, Prezes MWM Architekci. Głos zabierze również ekspert Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego PLGBC, Waldemar Niedziela z Somfy Sp. z o.o., firmy członkowskiej. Przedstawi temat: W kierunku zrównoważonego budownictwa – wsparcie systemów automatyki budynkowej od smart do BMS.

Podczas konferencji będzie miał miejsce ekoBIMturniej, sprawdzian wiedzy o rozwiązaniach ekologicznych w budownictwie i projektowaniu zrównoważonym w BIM. Uczestnicy w eliminacjach odpowiedzą na 10 pytań zamkniętych, a do finału przejdą trzy najlepsze osoby. Zwycięzca będzie mógł się poruszać po mieście w sposób bardziej ekologiczny: otrzyma hulajnogę elektryczną!

Konferencji towarzyszy specjalna strona z materiałami o zrównoważonym projektowaniu – sekcja strefa wiedzy: https://www.bimdlasrodowiska.pl/strefawiedzy

Patronat honorowy: Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC
Partnerzy: AEC Design, Arkance Systems, MAT, Procad

Zapraszamy!

Skip to content