• 2 listopada 2020

PLGBC Patronem Społecznym Sustainable Economy Summit

PLGBC Patronem Społecznym Sustainable Economy Summit

PLGBC Patronem Społecznym Sustainable Economy Summit 800 600 PLGBC

24 listopada br. po raz szósty odbędzie się konferencja „Sustainable Economy Summit”. Wydarzenie odbędzie się w całości online i będzie okazją do debaty o zaangażowaniu przedsiębiorców w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu. PLGBC po raz kolejny wspiera inicjatywę jako Patron Społeczny.

Konferencja Sustainable Economy Summit to przygotowany przez Executive Club projekt, który ma na celu podkreślenie znaczenia zaangażowania polskich przedsiębiorców na rzecz promowania i wdrażania idei zrównoważonego i odpowiedzialnego biznesu.
Do udziału w wydarzeniu zapraszane są czołowe postacie polskiej gospodarki i autorytety świata nauki, z ogromnym dorobkiem w obszarze rozwoju innowacji na rzecz ochrony środowiska i wspierania działań związanych z nurtem SRI oraz CSR. Tematami przewodnimi dyskusji panelowych tegorocznej edycji będą m.in. ekotechnologie przyszłości, Europejski Zielony Ład, gospodarka cyrkularna i alternatywne źródła energii.
Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC po raz kolejny wspiera wydarzenie jako Patron Społeczny.

Zwieńczeniem konferencji będzie ogłoszenie laureatów konkursu „Sustainable Economy Awards”. Nagrody przyznane zostaną spółkom oraz wybitnym jednostkom, które wyróżniły się osiągnięciami w zakresie działalności społecznej oraz działaniami proekologicznymi, mającymi wpływ na zrównoważony rozwój.

Szczegółowe informacje:
https://executiveclub.pl/sustainable-economy-summit/