Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego objęło Patronat nad 5. Edycją Targów ReDI, CEE Trade Fair for Retail Investment. ReDI to miejsce spotkań przedstawicieli miast, deweloperów, zarządców, inwestorów oraz sieci handlowych działających i rozwijających się na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Organizatorem wydarzenia jest Polska Rada Centrów Handlowych PRCH. Targi odbędą się w dniach 6-7 czerwca br. w Warszawie.

W każdej z czterech dotychczasowych edycji targów ReDI uczestniczyło ponad 1400 decydentów z branży nieruchomości handlowych. W 2017 r. udział w targach wzięło 350 przedstawicieli sieci handlowych oraz ponad 50 wystawców, którzy zaprezentowali 120 centrów handlowych z Polski i innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

W tegorocznej edycji na uczestników czekają nowe strefy, wydarzenia towarzyszące, innowacyjne projekty, wartościowe prezentacje i spotkania merytoryczne.

Organizatorzy przewidzieli strefy aktywności:

  • ReDI City Investment Zone – Strefa Miast,
  • ReDI Prop Tech – strefa nowych technologii i start-upów,
  • ReDI to Talk – konferencja z udziałem ekspertów,
  • ReDI Center Management Summit – pierwsza edycja kongresu Dyrektorów Centrów Handlowych,
  • ReDI F&B Zone – Strefa Cateringu i Restauracji dla biznesu

W ramach współpracy obu organizacji, Członków PLGBC obowiązuje zniżka w wysokości 20% (od aktualnie obowiązującej ceny biletów dla firm niestowarzyszonych w PRCH) na zakup biletów wstępu oraz zniżka 20% na organizację stoiska na Targach ReDI.

Więcej informacji i rejestracja: http://prch.org.pl/pl/o-redi-2017/o-redi

Fotorelacja z zeszłorocznych Targów ReDI

Podobne informacje